Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.

Go down 
+34
Greta
banoli
anz1984
lauriene
nerta
Daiwyte
Mazas
guccis
RŪTABA
Dzekute
Laura
euphoria
doviliukas
liutas81
Jurga
Muza
Ortana
Astina - Asti
daivuliukasm
Coconut
Viotinola
Piplys
Angela
Sciara
eglike
Nijolė
Piktozauras
Oxygen
Orixe
Sima
pupa
*Cile*
lašelis
mante
38 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyTr. 02 01 2012, 16:10

Mazas rašo:
Musu Mazas diena miega kur nori,tai ant lovos tai ant tapkiu tai i vonia isigudrina ant pukuoto kilimelio.o tik ateina vakaras mes klojam lovas vaikai pasiima lovoj pazaist padugt,ir viskas laikas i guoli,jokiu pretenziju jis mums nerodo i guoli tai i guoli,ir ismiega visa nakty,jokiu cypimu,(gal 3 paras kai parsivezem cypt bande,bet nekreipem demesio ir baiges)nors lova zema uzsoka kai nori bet nakty net nebando,isgirstu kartais nakty kai barska tarska jis ten viena akim paziuriu ka darys ziuriu sisiuka padaro ir atgal susiraito guolyje,dabar nebestebiu miegu kietai,zinau kad neisliukina i lova Evil or Very Mad
Saunu,jis jau didesnis, gal ta moteriske is kur pirkot nepratino jo i lova,tai jums ir taip toliau thumb ,musu maziukai be mamos miega ir guoliukyje,va o mamka pas mus lovoj Sleep bet kai ateina zaisti tai labai prasosi ant lovos,nes tjaucia kad mamka cia hhhh
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyTr. 02 01 2012, 16:17

As nezinau ta moteriske pratino ar ne tik labai matesi ir jautesi kad buvo labai prisirise prie sito suniuko,nes isiskyrimas buvo sunkus,net abejojo ar parduot,Mazas labai protingas,mums net keista koks jis protingas atrodo tik kalbet jam truksta ir viskas,i viena vieta eme daryt jau po 3 dienu savo guolyje miegot irgi,labai tvarkingas, maudosi net neduja,ausis valom net nejuda,pas veta stovi net nejuda,labai zaismingas,ir jokiu problemu del vienatves,kai tenka vienam likt jokio cypimo,kur palieki ten randi,tik tapkes atsinesa i guoli nuo batu dezes kai vienas lieka lol! aisku issaugt gali bet istiek mes juo labai didziuojames!
Atgal į viršų Go down
guccis
Naujokas
Naujokas
guccis


Aquarius Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2012-01-26
Age : 31

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyPen. 02 17 2012, 03:41

Daiwyte rašo:

Taip guoliuka ar budele vadinama yra butina,kad suniukas turetu savo vieta kur kauliuka pagrauzt,irpati net paminejai kad tvarkydamasi Guciukas ejo is paskos ,nes neturejo savo vietos,o ant lovos palikt toki maziuka baisu,nusoks jisai bet ir trauma gali patirti,tad kai tures savo vietele,kai seiminke tvarkysis ar bus kur isejus jis ramiai ir siltai gules ten Smile

Na nuo lovų tai jau kaip turi būt šokinėja, ir iš jų, ir į jas Very Happy O guolį būtinai įsigysim, kažkaip net nepagalvojau, atrodo jam taip gerai ant tos lovos, kaip gerai, kad yra patariančiųjų 4you
Atgal į viršų Go down
nerta
Naujokas
Naujokas
nerta


Scorpio Miestas : panevezys
Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2011-12-05
Age : 37

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyPen. 02 24 2012, 15:23

gal ir žiauriai skambės, bet mano Bruknė, net nežino kas yra šeimininko lova. neleidžiam net užšokti, kažkaip bijom, kad jeigu leisim ant lovos. tai pradės savivaliauti ir šokinėti. o pasekmių nemalonių tikrai nenorim. tad apsidraudę esam taip. šuniui lova ar aukštesne pakyla TABU.
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyPen. 02 24 2012, 15:31

O ka tas suo pasedejas ant lovos padarys? Juk kalbam kad nakty sunis turi miegot guoli,tas tai taip pale
Atgal į viršų Go down
lauriene
Dalyvis
Dalyvis
lauriene


Taurus Miestas : Kupiškis
Pranešimų skaičius : 217
Join date : 2011-12-19
Age : 36

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyPen. 02 24 2012, 20:08

Aš tai mielu noru laikyčiau lovoje, miegočiau kartu, bet vyras prieš. Bet ištikro gerai, nes kai ruja būna tepliojas, ir kai šeriasi tu plaukeliu labai daug. Bet jai tik kokie svečiai atvažiuoja, tai gudruolė greit įsiprašo kartu Smile)
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyPen. 02 24 2012, 21:03

ir as migociau kartu, tik vyras draudzia Very Happy
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyPen. 02 24 2012, 21:17

Gaila nepamaciau visos laidos apie sunu myletojus, bet ten reklamoje aiskiai buvo pasakyta,kad sunis isileisti i lova kartu miegoti -negerai. Nors as irgi kartais nesusilaikau ir leidziu bent truputi paguleti sale susigedes
Atgal į viršų Go down
lauriene
Dalyvis
Dalyvis
lauriene


Taurus Miestas : Kupiškis
Pranešimų skaičius : 217
Join date : 2011-12-19
Age : 36

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyPen. 02 24 2012, 21:29

o tai nėra kartojimo?
Atgal į viršų Go down
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyPen. 02 24 2012, 23:19

O pas mus atvirksciai,as nenorejau kad suo miegotu kartu,o dabar su dviem miegam,ir kas baisiausia kad jie abu prie manes Sleep rabbit ,vat butent del rujos ir plaukuciu mano nuomone tapati ,mane nervina Suspect
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyŠt. 02 25 2012, 00:08

Mazas rašo:
O ka tas suo pasedejas ant lovos padarys? Juk kalbam kad nakty sunis turi miegot guoli,tas tai taip pale

Kaip suprantu tai kalbama ne ką šuo lovai padarys, bet kas gali atsitikt šuniui šokant nuo jos. O pasekmes turbūt visi žino, daug kam ir iš klubo asmeniškai yra tekę su jom susidurt kaip bebūtų gaila.
O dėl miegojimo tai miegam mes kartu, nes kantrybės neužteko išmokt kitaip, kai jis vienas tai netrukdo, ką aš žinau čia jau nuo požiūrio priklauso Very Happy
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyŠt. 02 25 2012, 00:14

O as komenatavu kodel suo negali patupet lovoj nes ale jo negalima pratint nes jis suo...o mano tupi diena kiek nori,man nemaiso ir negaila..o nakty miega guoli..o del sokinejimo jo kita tema,uzsigauna issinarina..taigi as komentavau ta komentara rabbit bum drink
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyŠt. 02 25 2012, 00:15

jai kam uzkliuvo juks
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyŠt. 02 25 2012, 00:27

Mazas rašo:
jai kam uzkliuvo juks

Nu Very Happy tai tam komentare ir rašė, kad lova ar aukštesnė pakila yra tabu, nes bijo liūdnų pasekmių Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyŠt. 02 25 2012, 00:30

Tai jo bet man uzkliuvo tik tas kad isvis neleidzia... hhhh taigi paimk pasedek salia paskui nukelk hhhh hhhh o kai jie lieka vieni oi kiek jie prisisedi ant lovu mes kiek nezinom hhhh
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyŠt. 02 25 2012, 01:50

gal ir prisisėdi,bet tik tie kurie patys užlipa taaaaip .Manoji neužšoka pati ant lovos clap ,kuo labai ir džiaugiuosi valiooooo .Nors,jei nebūčiau draudusi,gal ir būtų išmokusi gi
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyŠt. 02 25 2012, 01:51

mano tai labai auksta lova...teko pasimokint bet ismoko..nekeliau pati ir nekvieciau...i nusokt ismoko pro kita gala kur nusedeta zemiau Very Happy
Atgal į viršų Go down
Greta
Dalyvis
Dalyvis
Greta


Pisces Miestas : Kėdainiai
Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2011-12-10
Age : 27

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptySk. 02 26 2012, 00:51

Pas jus visada šuniukai miega naktį guoliuose?
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptySk. 02 26 2012, 00:52

Pas mane taip.Tik paryciais eina visada kaku tai jau tada zino kad gali ateit pas mane.
Atgal į viršų Go down
Notte
Naujokas
Naujokas
Notte


Aquarius Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2012-03-06
Age : 32

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyTr. 03 07 2012, 20:30

Aš neturiu problemų su tuo,kad šuo naktį su manimi miegotu, bet vat mano bėda yra tame, kad Bučkis ir dienos metu inkščia ir prašosi ant lovos, pastoviai. Nupirkom vakar jam uždarą guolį, akimirkos ramiai jame neišbūna, jeigu pamato, kad aš nueinu į šalį, kad ir dabar guolis pastatytas prie stalo su kompiuteriu,o šuo jame snaudžia, tik taip sugebėjo nusiraminti po eilinio cypimo isterijos. Nežinau ko griebtis, gal patarsite? Mėginau dėti ir šiltą butelį, bei savo tą dieną nešiotus marrškinėlius, rūbas išvis nepadeda, butelys davė šiek tiek naudos. Šią naktį kelis kart guldžiau į guolį ir dėdavau savo ranką, šuniukas tieisog delne susiraitydavo ir pasnausdavo valandėlę ar dvi, bet dieną į guolį nelenda. klaus
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyTr. 03 07 2012, 21:09

Notte rašo:
Aš neturiu problemų su tuo,kad šuo naktį su manimi miegotu, bet vat mano bėda yra tame, kad Bučkis ir dienos metu inkščia ir prašosi ant lovos, pastoviai. Nupirkom vakar jam uždarą guolį, akimirkos ramiai jame neišbūna, jeigu pamato, kad aš nueinu į šalį, kad ir dabar guolis pastatytas prie stalo su kompiuteriu,o šuo jame snaudžia, tik taip sugebėjo nusiraminti po eilinio cypimo isterijos. Nežinau ko griebtis, gal patarsite? Mėginau dėti ir šiltą butelį, bei savo tą dieną nešiotus marrškinėlius, rūbas išvis nepadeda, butelys davė šiek tiek naudos. Šią naktį kelis kart guldžiau į guolį ir dėdavau savo ranką, šuniukas tieisog delne susiraitydavo ir pasnausdavo valandėlę ar dvi, bet dieną į guolį nelenda. klaus

Nežinau ar ką patarsiu,bet žinau viena,jei pabandė miegoti kartu,jokia nors ir prašmatniausia lova nesujaudins,jiems ne lovytė,o buvimas kartu,šalia yra didžiausias turtas...
Puse metų neleidau Dori į lovą,visada palikdavau virtuvėje,tik po to supratau kokia ji buvo nelaiminga,dabar mes visada kartu miegam aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Notte
Naujokas
Naujokas
Notte


Aquarius Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2012-03-06
Age : 32

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyTr. 03 07 2012, 21:44

Šitas tai taip, man NAKTĮ kartu miegoti ne problema ;] Bet dieną norėčiau, kad šuniukas norėdamas pasnausti eitu į savo guolį, o ne prašytu manęs ateiti su juo į mūsų lovą, bet žiūriu pamažu kažkas gaunasi, dabar pastačiau guolį prie kompiuterio, šuniukas pacypė, bet snaudžia jame Smile cheers
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyTr. 03 07 2012, 22:15

As tokiu atveju bandyciau sarvuotis gelezine kantrybe ir dienos metu,kai jis nori nusnusti -tiesiog ignoruoti.Turetu palaipsniui suprasti,kad seimininke negali buti visa laika kartu.
Atgal į viršų Go down
armyn
Naujokas
Naujokas
armyn


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 74
Join date : 2012-03-12
Age : 37

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyAntr. 03 20 2012, 16:59

SVEIKI ;hytji
Mes prieš gerą savaitę parsivežėm taip pat toiterjeriuką. Savaitė prisipažįstu - buvo tragiška...keldavausi kas valandą ir migdydavau. Dabar jau ramiau miega, bet būna užeina jam ir cypia be sustojimo prie lovos, tada vėl keliesi ir migdai ir taip be galo galv Pati nežinau ką daryti į lovą pasiimti nenoriu ir neimsiu tikrai, nes pripras teks miegoti tryse susigedes oj neee susigedes tai kai pirkom guoliuką man pardavėjas sakė, kad į guolį būtina įmesti drabužį, kurio ne gaila žinoma, kad jis būtų padėvėtas ir jaustų jūsų kūno kvapą, tada šuo guoliuke miegos ir jaus jus šalia. Tai aš teip ir padariau, ir suveikė valiooooo valiooooo valiooooo bet paskui pakeičiau į kitą maikutę, matyt per mažai panešiota taaaaip ir vėl naktim cypia galv O vienas namie būna, nors mano pipirui tik 2 mėnesiai šiandien suėjo 4you Mes turim vyresnę Senjorą, manau jie dviese neliūdi kai mes būnam darbe scratch flower asa clap Ir dar vienas klausimas mane kamuoja gi Nuo kada rekomenduojama auklėti? Mane labai erzina mano Nikio kandžiojimas į kojas, eini o tas stveria už kojos ir kanda, negali po namus vaikščioti, nes jis įsikibęs į kojinę makaluojasi bash Kaip man su tuo kovoti? klaus O maniškė vyresnioji visada buvo ir yra tokia ramesnė, nors vaikystei buvo išdykusi iki beprotybės, bt dabar išlaikyta tokia moteris sarmata sarmata sarmata Mažajam tik mokytis iš jos reikia \'fain
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 EmptyAntr. 03 20 2012, 23:13

na tai ir spės išmokt, juolab, kad mokytoją turi. Juk dar labai mažiukas, dar dūkimai galvoj, galima švelniai pasakyt, kad negalima, kai tempia tą kojinę nežaist, neit, o sustot ir stovėt, kad jam neidomu būtų. Bet jau kažkaip griežtai pradėt drausmint tai dar tikrai anksti, juk vaikutis, dar kūdikėlis visai Very Happy O miegot savo vietoj išmoks, tik kantrybės reikia Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje. - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» kaip ismokyti daryti ant palutes
» Kaip ismokyti vaikscoti su pavadeliu:(
» o kaip pripratinti toiterjiera nemyzcioti namuose
» kaip suneli pripratint eiti i lauka
» Pepsi shlepsi :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Auklėjimas-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions