Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
rodiklisDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Piplys
Naujokas
Naujokas

Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 58

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Antr. 04 26 2011, 18:41

aš kai pas senelius būnų tai irgi, jai nulipi i virtuvę kur jis miega, tai iškart džiaugias, o kai eini vėl i lovą tai kur tau ka, cypina, bet vėliau matyt pavargsta ir eina vėl miegot Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Viotinola
Naujokas
Naujokas

Aquarius Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 114

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kv. 04 28 2011, 16:29

Prispyre reikalas patarimu ieskot, kaip Mege pripratint vienai buti Rolling Eyes

Tenka palikti nors kol kas neilgam, kokiems 15-20 min. Bet tas laikas tai nelinksmas visiems likusiems namie, t.y. kaimynams. Siaip kaimynai mano pakantus, bet kai jau pasiskunde, tai maniau...nu gal pacype kelis kartus ir viskas...tragedija daro. Bet kol vaika suvedziojau i darzeli, palikus telefona ijungta...tai oj ne pyragai kaimynams...visa drama uz sirdies griebiancia turejau isklausyt Suspect Ka sugalvot, kad iprastu truputi ir viena pasibut?Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis

Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kv. 04 28 2011, 22:46

Viotinola rašo:
Prispyre reikalas patarimu ieskot, kaip Mege pripratint vienai buti Rolling Eyes

Tenka palikti nors kol kas neilgam, kokiems 15-20 min. Bet tas laikas tai nelinksmas visiems likusiems namie, t.y. kaimynams. Siaip kaimynai mano pakantus, bet kai jau pasiskunde, tai maniau...nu gal pacype kelis kartus ir viskas...tragedija daro. Bet kol vaika suvedziojau i darzeli, palikus telefona ijungta...tai oj ne pyragai kaimynams...visa drama uz sirdies griebiancia turejau isklausyt Suspect Ka sugalvot, kad iprastu truputi ir viena pasibut?Crying or Very sad

Maniškis irgi nemėgsta vienas būt, pripratęs, kad visur kartu, dieną kai į paskaitas einu tai biški pacypia ir viskas, bet vakar vakare palikau jį namie vieną tai kai grįžau iš parduotuvės lauke girdėjau, kad Jis vis dar loja - vadinasi lojo kokią valandą rabbit manau vis dažniau trumpam jį vieną palikinėsiu, kad pasipratintų ir daug lauke labai būnam, išsidūksta tada namie ilsisi, miega, ne taip nori vėl kartu į lauką lėkt. Nežinau ar dar galima kanors padaryt kaip tik pratint pabūt vienam. Ir santūriau džiaugtis kartu su juo, kai pargrįžti jau namo: ramiai nusirengi, paglostai. Nereik pult bučiuotis ir ant žemės voliotis [You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Št. 05 07 2011, 17:07

Teriukui - 2mėn. tai irgi cypia kai niekas į rankas neima. Bet nuvarai į guolį, pacypia ir užmiega. Very Happy
Atgal į viršų Go down
daivuliukasm
Naujokas
Naujokas

Capricorn Miestas : klaipeda
Pranešimų skaičius : 61

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Antr. 05 10 2011, 21:07

kaip gaila tu cypianciu mazyliu Sad as tai savaji parsiveziau 7 savaiciu, dar guolio jam neturejau.tai susukau guoli is naturalaus avies kailio taip,kad galetu ilisti,kad butu silta ir nugarytei.miegojo puikiai,paskui kai ismoko ant lovos uzsokt ateidavo po kaldra Very Happy as leisdavau,kaip galima neleist sitokio grozio ir mazumo padarelio. ilgai jis pas mus negulejo,gal prispaude buvom.galiausiai isitaise nakciai miegot mano minkstam chalate,kuris salia lovos ant to paties avies kilimelio.jam silta,isirausia ir sapnuoja grazius sapnus susigedes taip ir uzaugo necypes.o i savo budele ilenda tik tada,kai nori ramybes.kai isenam i darbus jis eina miegot,i ta pati mano chalata,o jei chalatas kabo,tai atsistoja salia,ziuri i ji ir inkscia,praso,kad nuimciau Smile lepinu as ji,bet jis kulturingai islepes hhhh jie labai megsta siluma,megsta miegoti isilinde,kad nesaltu nugaryte .megsta giliai isirausti.net i jo buda esu idejusi minksta medziaga,kad galetu pasislept po ja .
Atgal į viršų Go down
http://http:/[url=http://www.radikal.ru][img]http://s02.radikal.
Astina - Asti
Naujokas
Naujokas

Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 33

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Tr. 07 06 2011, 01:57

mes irgi turim sita problema...
Mano Joriui po keliu dienu bus 3 menesiai, o jis jau gudrauja...
as miegu ant gan ausktos lovos, jis uzsokti dar negali, bet bando nabagas kiek tik sveikatos turi, kaip nori su manim miegoti..
Is pradziu as jam ranka nuleisdavau.. dabar nebepadeda... Isvien cypia, kad paimciau kartu... o as bijau, jis gi toks maziukas, as vartausi labai kai miegu, tai bijau sutrenkti... Tai va is pradziu nuleisdavau ranka, jau nebepadeda... Po to uzmigdau pas save is nunesu i jo guoli, irgi jau nebepadeda... o vakar puse valandos laukiau kol nueis miegoti, galiausiai neislaikaiu ir paemiau kartu... beje jis jau nuo vakar ismoko uzlipti i lova, kur praktiskai neimanoma, o jis surado maza maza priejima ir ilgai pasistengus isiropscia pas mane... Ilipa ir kramto man ausis, plaukus, atsidziaugia ir uzmiega prisigluades prie veido, jokia kita vieta netinka... nu baisia jau man faina su juo susiglaudus miegoti, bet gi jam tikrai geriau butu pas save guolyj miegoti... gal dar yra budu kaip ji atpratinti nuo mano lovos? aisku bandysiu su ta pusle silta, tik kol kas tokio daikto neturim...
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis

Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Tr. 07 06 2011, 02:29

Bandykit kokį savo tą dieną nešiotą rūbą padėt į guolį.O ir nekreipt dėmesio kai cypia.Mažiausiujų neimu į lovą miegot ir nieko,miega `darželyje` už tvorelės guoliuose.Dažniausiai vistiek sulenda į vieną pirktą iš Algės namelį.Jiems labiausiai patinka.Ryte tik pajudėjus jau cypauja,bet dar nekreipiu dėmesio ir kartais pavyksta ilgai išmiegot.Tik jei pradėsit migdyt lovoj,bus sunkiau iškraustyt į guolį.Kantrybės!
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Coconut
super dalyvis
super dalyvis

Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Tr. 07 06 2011, 14:43

Na aš tai neatlaikyčiau nepriėmus į lovą Very Happy bandėm ir mes iš pradžių neleist, bet pusę nakties prasikankinom ir dabar miegam visi kartu. O tu turėtum rimtai apsispręst ar leisi kartu miegot ar ne, negalima vieną kartą priimt, o kitą jau ne. Nesupras šuniukas. Arba visuomet miegat kartu, arba visuomet atskirai. Tiesiog jei tikrai nori, kad jis miegotų savo namelyje tai reikės nemažai kantrybės. O šiaip tai smagu miegot kartu [You must be registered and logged in to see this link.] dar negirdėjau, kad kas būtų nuspaudęs šuniuką bemiegodamas
Atgal į viršų Go down
Muza
Dalyvis
Dalyvis

Libra Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 130

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Tr. 07 06 2011, 14:50

Oi aš irgi iš pradžių bandžiau neleisti. Abi geriau pailsėsime atskirai ir taip toliau... Bet ji gudruolė man užmigus įsliūkindavo į lovą paslapčia hhhh Dabar miegam abi, nors miegu neramiai, daug vartausi ir t.t; bet šuniuko nenuspaudžiu, nes ir ji pati pasisaugo Very Happy
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis

Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Tr. 07 06 2011, 16:11

Mano Tera miega tik savo namelyje taaaaip .į namus parsivežėme šunytę ir namelį.Terutei ten labai patiko,bet pirmą naktį graudūs versmai prie lovos cr ,žinoma,man širdis plyšta,norėjau imti,bet vyras sakė,taip kaip Coconut-apsispresk ar ji miegos su mumis ar namelyje gi,Dvi naktys graudenimusi man ir šuniukei,po to viskas ramu-mes lovoje,Terutė namelyje.Nuoširdžiai bijojau,kad ji neiškristų iš lovos,taip pat,kad neprispaustume affraid .Žinoma pagelbėjo ir karšta pūslė(temoforas) namelyje taaaaip .Mano mažė ir dabar(jai virš metų) pati neįlipa į lovą,ir nešlipa iš jos.Yra kelis kartus įlipusi,bet neįšokusi,kaip katė,įsikabinusi nagais užlipusi affraid .Labai bijau traumų,lūžių,tai draužiu jai taip daryti,o Tera labai gerai supranta žodį NEGALIMA cic .Vakarojame visi lovoje,bet kada einame miegoti,Terą padedu ant grindų ir ji bėga į namelį taaaaip .
Atgal į viršų Go down
daivuliukasm
Naujokas
Naujokas

Capricorn Miestas : klaipeda
Pranešimų skaičius : 61

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Tr. 07 06 2011, 16:33

O mes niekad nedraudem miegoti lovoje. mazytis i nameli nelabai eidavo,mego miegoti naturalaus avikailio kilimelyje.susukdavau jam toki urveli,tai budavo labai patenkintas ir sita jam. matyt jaute,kad gyvulio kailis ir jam tai artima buvo.kai ismoko pats uzsokti ir nusokti,ateidadavo kada noredavo,bet kazkodel pats nutare miegoti atskirai Very Happy i nameli nueina tik tada,kai nori ramybes ir pabuti vienas,o siaip miega salia mano lovos isilindes i mano chalata hhhh ,taigi-netekau chalato.Jei tik jis kabo vonioje,teriukas nueina ,atistoja salia jo ir inkscia,vadinasi praso chalato.tik padedu salia lovos,tai jis labai greit ilenda i ji ir miega thumb
Atgal į viršų Go down
http://http:/[url=http://www.radikal.ru][img]http://s02.radikal.
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kv. 07 07 2011, 00:58

mes iskarto i lova pas save priemem,nes kitaip cype iki siol miegam kartu,o del buvimo vienai tai necypdavo bet kokia puse metu gal daugiau tapetai budavo nulupti prie duru.dabar ramu.
Atgal į viršų Go down
doviliukas
Naujokas
Naujokas

Leo Miestas : skuodas
Pranešimų skaičius : 35

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Pir. 07 18 2011, 14:31

Musu Fruciukas kai parsiwezem lowoi miegojo. Bet po 1men nusprendem pabandyt budelei ji uzmigdyt. Tai sawaite pawargom ir ramu miega puikiausiai,apkloju su siltu pleduku kuri dawe suniuko pardawejai tai jis ir miega. O kai atsikloja ateina prie lowos pacypia kad ji apklotum. O rytai prasosi i lowa tai yleidziam ir ziurim wisi kartu telika:) aciu
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Št. 10 01 2011, 03:45

Ir as miegu kartu su nikiu man atsigulla prie koju ir miegam o kai salta pasemu ir sildausi Very Happy buna kaip pusle vaikas ir tas kartais jojytes susikrauna ant sunelio nugaros sildosi padukus o nikis leidzia jam svabiausiai lovoje buti.
Atgal į viršų Go down
euphoria
Naujokas
Naujokas

Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Pen. 11 04 2011, 16:59

Mano grazuole dar tik pirma diena su manim, bet jau kaip verkia , cypia, net asareles bega Crying or Very sad graudu klausyt, vaikstineja, dreba (turbut is streso, nes namie labai silta), prasosi ant ranku.. Tuoj i paskaitas reiks varyt man, vyras darbe, kaip dabar palikt ja, baisiausiai gaila Crying or Very sad
Nuejo i lova musu, palindo po kaldra ir verkia, uojej uojej.. No hhhh
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis

Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Pen. 11 04 2011, 20:50

euphoria rašo:
Mano grazuole dar tik pirma diena su manim, bet jau kaip verkia , cypia, net asareles bega Crying or Very sad graudu klausyt, vaikstineja, dreba (turbut is streso, nes namie labai silta), prasosi ant ranku.. Tuoj i paskaitas reiks varyt man, vyras darbe, kaip dabar palikt ja, baisiausiai gaila Crying or Very sad
Nuejo i lova musu, palindo po kaldra ir verkia, uojej uojej.. No hhhh

Praktiskai visi jie cypia ka tik atkeliavus pas naujus seimininkus.Nieko,pries pat iseinant palikit jai koki megstama kramtaliuka,kad turetu uzsiemimo,pries tai pasistenkite pazaisti,kad nuvargtu ir jums isejus eitu ilsetis.Turetu priprasti,tik jums nereikia i tai taip jautriai reaguoti.Jie moka sugraudinti ir savo issireikalauti taaaaip Geriau jau kai ipranta kol mazi likti namie,nes vyresni sunkiau ismokinti ir kaimynams jo serenados gali ikyreti.
Atgal į viršų Go down
euphoria
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Pen. 11 04 2011, 21:36

vistiek kazkaip neramu del maziukes vis buvo, bet grizau - viskas ok thumb atsitempus mano tapke prie lovos miegojo Very Happy
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

Pranešimų skaičius : 684

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Pen. 11 11 2011, 21:52

Mes tai lovoj miegam tryse.irma nakti,kai parsivezem,palikom ja kitam kambary,padarem klaida.Bet jau antra nakti pasiemem i lova,nes jau buvo gaila.Ir iki siol miegam tryse cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Pir. 12 12 2011, 18:29

paskaitai visu rupescius ir supranti kad maniskiai tikrai ne baisiausi.. jei lyginsi Smile bet matyt kiekvienam savo rupesciai yra didziausi Rolling Eyes
turim 2 menesiu ir 11 dienu Ziggy Smile tai tos pacios bedos, ateina vakaras laikas miegot, tai pradzioj dar silta butelys veikdavo, bet va paskutine naktis parode kad dar oj kiek reikia pratintis. Draugei anksti i darba reikejo, tai teko prisiimt i lova Embarassed nes nebutume pamiegoje o ir pries kaimynus nepatogu.. Todel siandien pradedu griezta auklejimo programa ''ismok pabuti vienas''. Pratinsiu kad suprantu jog jo erdve bus kolidorius ir virtuve, o miegamasis bus tabu tik iki tol kol patys nepasikviesim What a Face
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Kv. 12 15 2011, 17:45

paskutines naujienos Cool
nupirkom pusiau uzdara guoli, tai patikekit manim gailimes kad nesugalvojom pacia pirma diena nusipirkt bounce iskart suprato kad ten jo chata. Jau 3 naktis miegam su drauge be problemu. Ateina vakaras, prieinu pasakau pusiau grieztai MIEGOT ir viskas - a nei cypt thumb ir taip iki pat ryto liežuvis
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

Pranešimų skaičius : 684

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Pen. 12 16 2011, 13:12

TAI JUMS LABAI PASISEKE thumb Mana Dzekute tai spiegia,jei trumpam uzdarau ja kambary Smile
Atgal į viršų Go down
RŪTABA
Naujokas
Naujokas

Aries Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 76

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Antr. 12 27 2011, 03:59

As irgi galvojau migdysiu tik Bekutes guoly, bet... Iki kol mums atsitiko nelaime. Sad Galima sakyti is mirties kapanojomes. Tai nusispjoviau ir tik su manim lovoj miegojo, juk man reikejo budet, kiekviena alsavima jos stebejau. Dabar uzmigo ant mano tapkiu, tai pagailo. Ziuriu ausytes dreba, tai pasiemiau. Lai kudikyste buna silta ir lai jaucia meile. sosk wub O kai ji cypia as nepuolu begt, neeeeee laukiu kada nutils ir tada ateinu. Ir paemiau ja, kai visai neprase. Mums 2 men. ir 11 d. šuo
Atgal į viršų Go down
guccis
Naujokas
Naujokas

Aquarius Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 32

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Tr. 02 01 2012, 08:43

Na va,ir su mano Gučiuku tas pats.. Su manim jis savaitę laiko,man dar buvo atostogos,lauke šalta,tai lepūną pripratinau 24/7 būti kartu.. Šiandien kambarius labai kuopiau, draugo nebuvo namie, tai Gučis ėjo visur kniaukdamas aplinkui,niekur negali būti vienas,net kambary,jei manęs nemato.. O nuo rytojaus jau paskaitos, tai neįsivaizduoju kas bus,plius jau ir lot po biški pradeda..
O dėl miegojimo, tai negi būtina šuniukui guolį turėti? scratch gi Mes su draugu mielai miegam kartu tryse su Gučiuku ir tame jokių problemų nematom, kai nori reikaliukus naktį atlikt pradeda laižyti,kandžioti mane-čia maždaug jo kalba "nukelk mane ant žemės,yra reikalas Very Happy " ploja Tai visgi ar būtinas guolis/namukas? gi
Ir ar šuniukai vėliau išauga pabūti vieni namie? Ar čia sunkiai atitaisomą klaidą padariau, jog visa savaitę non stop su juo buvau ir cackinau jį? klaus
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis

Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Tr. 02 01 2012, 16:02

Musu Mazas diena miega kur nori,tai ant lovos tai ant tapkiu tai i vonia isigudrina ant pukuoto kilimelio.o tik ateina vakaras mes klojam lovas vaikai pasiima lovoj pazaist padugt,ir viskas laikas i guoli,jokiu pretenziju jis mums nerodo i guoli tai i guoli,ir ismiega visa nakty,jokiu cypimu,(gal 3 paras kai parsivezem cypt bande,bet nekreipem demesio ir baiges)nors lova zema uzsoka kai nori bet nakty net nebando,isgirstu kartais nakty kai barska tarska jis ten viena akim paziuriu ka darys ziuriu sisiuka padaro ir atgal susiraito guolyje,dabar nebestebiu miegu kietai,zinau kad neisliukina i lova Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   Tr. 02 01 2012, 16:08

guccis rašo:
Na va,ir su mano Gučiuku tas pats.. Su manim jis savaitę laiko,man dar buvo atostogos,lauke šalta,tai lepūną pripratinau 24/7 būti kartu.. Šiandien kambarius labai kuopiau, draugo nebuvo namie, tai Gučis ėjo visur kniaukdamas aplinkui,niekur negali būti vienas,net kambary,jei manęs nemato.. O nuo rytojaus jau paskaitos, tai neįsivaizduoju kas bus,plius jau ir lot po biški pradeda..
O dėl miegojimo, tai negi būtina šuniukui guolį turėti? scratch gi Mes su draugu mielai miegam kartu tryse su Gučiuku ir tame jokių problemų nematom, kai nori reikaliukus naktį atlikt pradeda laižyti,kandžioti mane-čia maždaug jo kalba "nukelk mane ant žemės,yra reikalas Very Happy " ploja Tai visgi ar būtinas guolis/namukas? gi
Ir ar šuniukai vėliau išauga pabūti vieni namie? Ar čia sunkiai atitaisomą klaidą padariau, jog visa savaitę non stop su juo buvau ir cackinau jį? klaus

Taip guoliuka ar budele vadinama yra butina,kad suniukas turetu savo vieta kur kauliuka pagrauzt,irpati net paminejai kad tvarkydamasi Guciukas ejo is paskos ,nes neturejo savo vietos,o ant lovos palikt toki maziuka baisu,nusoks jisai bet ir trauma gali patirti,tad kai tures savo vietele,kai seiminke tvarkysis ar bus kur isejus jis ramiai ir siltai gules ten Smile

Paskutinį kartą redagavo Daiwyte, Tr. 02 01 2012, 16:12. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.   

Atgal į viršų Go down

Kaip ismokyti maziuka tojterjera buti be manes ir miegoti vienam narvelyje.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kaip ismokyti vaikscoti su pavadeliu:(
» kaip ismokyti daryti ant palutes
» Receptukai
» Zaidziame?
» ---Juta---