Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Tonis ir Piccolina

Go down 
+40
aida
sigituke
Mona
TOYOTA
Viotinola
vestuliukas
*Cile*
pupa
Oxygen
Coconut
gagutee
Jurga
rituliukas25
Nijolė
Ginta
Admin
Sima
Disha
Ortana
svetlana
Angela
gucci
banoli
Muse
Laura
Daiwyte
Sciara
chansons
Citrina
Bondas
mortale
Simute17
liutas81
Exit
simba3
ryte
Piktozauras
lašelis
anz1984
Justinappp
44 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Next
AutoriusPranešimas
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 21 2010, 23:54

SIOJE NUOTRAUKOJE TONIS LABAI PANASUS I GUCCI hhhh
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 22 2010, 03:39

gal siek tiek, abu mazuciai grazuciai Smile bet man Pika panasesne i Gucci Smile kaip du vandens lasai Smile
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 28 2010, 04:40

O jau Pikolytes grazumas!!!
bučkis bučkis
visas parodas laimetumet,niekas neatsispirtu jos zavesiui;))
noreciau ja pamatyt gyvai!Wink))! Wink)))
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 28 2010, 06:04

Angela rašo:
O jau Pikolytes grazumas!!!
bučkis bučkis
visas parodas laimetumet,niekas neatsispirtu jos zavesiui;))
noreciau ja pamatyt gyvai!Wink))! Wink)))

aciu labai Smile grazute mergaite auga, tikiuosi kad ir toliau tokia augs ir niekas nenuziures Smile as labai noreciau kad ji butu su dokumentais, manau kad pasiektu geru rezultatu parodose, bet deja mergaite be dokumentu Sad bet uztat fotografuojasi daug, tai gales modeliu dirbti Very Happy
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 28 2010, 06:12

mano mergaite Smile :*

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 28 2010, 12:07

nice bučkis

jau su nauju fotiku Smile
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 28 2010, 14:36

net su geriausi fotoaparatu sunku perduoti Pikoletes grozi ir smulkuma juks ačiu
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 28 2010, 15:14

pritariu, jau nekalbant apie jos kvapą Razz Razz Razz išuostinėjau vakar nabagiukę hhhh drunken rabbit afro

man ji tokia trapi atrodo wub bet tokį mažumą esu turėjusi, tai matyt tas jos atspalvis suteikia dar didesni "porceleninio šuniuko" įvaizdį fli mano mergaitė nuliūdo nepamačiusi mažylės Neutral net suspiegė nuotrauką pamačiusi hhhh
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 28 2010, 16:28

aha, jau su nauju fotiku Smile vakar nusipirkau Smile na man jau mirtinai jo reikejo ir darbams.
Pikolyte tai mano labai mazute, kaip pelyte Smile o man ji kvepia pienu ir medum, dar siek tiek migdolais Smile
gaila vakar negalejau ilgiau pabuti, nes reikejo vaziuot mamos pasiimti Sad dabar gal Jole i mano stroikes atvaziuos Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 28 2010, 16:36

Rolling Eyes strokese yra ka veikt hhhh , duok darbo panoms kai atvažiuos liežuvis liežuvis liežuvis
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 28 2010, 18:20

Jerguteliau koks sidabrinis grozis!,ir guoliukas matytas... bučkis
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 09 28 2010, 18:41

aciu Smile guoli jau buvau nupirkusi pries atsirandant mazylei Smile kad abu turetu daug vietos ir butu silta Smile na jie ta guoli dar naudoja kaip zaislu, kramtalu ir visokiu kitokiu gerybiu saugykla Smile o kur matytas guolis? as ji pirkau vilniuj siaures miestelyje parduotuvej.
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 00:16

Oj ne tik panasus va is cia.. http://www.sunurojus.lt/Guoliai-sunims/Suns-guoils-namelis-35-cm.html

As taip pat savajam anksciau pirkau..norejau lyg lopsio su pedutem..bet po to issirinkau toki sviesiai ruda su pedutem.. zodziu tikslas buvo guolis su pedutem,toki ir radau..)) bet dabar maciau nauju graziu yra.... dievinu lepinti savo mazuliuka! bučkis
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 00:25

Ir tavo suniuku tasiuke maciau snd Kaune,pozeminej perejoj senamiesti.. flower foto
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 01:53

apieskojai mane Very Happy tase tai as turguj nusipirkau, tai gali buti kad kur kitur perparduoda. bet as ja labai patenkinta, ji ypac patogi Smile o guolis tai zinok labai panasus, beveik identiskas (tik nzn ar medziagos tokios pacios). tik kad as uz savaji tai gerokai brangiau suplojau... bet ko nepadarysi del tu maziu, lepini kaip gali, pamatai koki grazu daikta ir jau reikia Smile
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 02:03

Oj ne neieskojau))) tiesiog kai rinkausi savajam is daugybes parduotuviu ir internetiniu ir paprastu,tai visus galimus variantus perziurejau.. kazkaipta ir liko atminti,kad matytas... Embarassed tase taip pat netycia pamaciau;) anksciau ten tasem nepriekiaudavo.. ačiu
o tavieji su tavim miega ar guoliuose?

Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 03:13

taigi as juokauju Smile maniskiai tai miega savo dideliam guolyje Smile bet man tai labai juokinga, nes jie tam dideliam guolyje susispaude miega, tai dar 2-3 tokius toicikus galetum ikisti Smile bet likusioj daly guolio jie pasdare daiktu ir skanestu saugykla Smile miega jie tam guolyje ir kol kas dar gardelyje ta guoli laikau ir nakti uzdarau, nes kitaip arba labai i lova prasosi, arba bludina ir triuksmauja nakti.
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 03:16

aš saviškius kad ir išveju iš lovos ,tai nakty tie rupužiukai vistiek lovon susikarioblina hhhh hhhh hhhh
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 03:45

lašelis rašo:
aš saviškius kad ir išveju iš lovos ,tai nakty tie rupužiukai vistiek lovon susikarioblina hhhh hhhh hhhh

tai nakti as tam ir uzdarau gardeli, kad ramiai miegot duotu. juk ir man pailseti reikia Smile o meile diena dalinames Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 03:48

jei aš saviškius uždaryčiau,tai nieks neišsimiegotu hhhh hhhh hhhh dainuotu visa nakty [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 04:06

maniskiai tai gerieciai, nedainuoja Smile jei maze viena liktu tai gal ir triuksmautu, bet kai Tonis salia tai jai viskas gerai Smile
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 05:11

Justinappp rašo:
maniskiai tai gerieciai, nedainuoja Smile jei maze viena liktu tai gal ir triuksmautu, bet kai Tonis salia tai jai viskas gerai Smile
gerieciai pas tave;)) o Perliukas tai pirma praeina visus seimos narius..o po to nakti ateina pas mane.. bet kaip jis gailiai cypia kai man tenka iseiti... gaila labai.. tai viena diena pasitarus su mokytoja ir klasiokais atsinesiau ji i firma..patikekit nieks nedirbo tik sveciu dziaugesi;))
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyTr. 09 29 2010, 15:51

Angela rašo:
Justinappp rašo:
maniskiai tai gerieciai, nedainuoja Smile jei maze viena liktu tai gal ir triuksmautu, bet kai Tonis salia tai jai viskas gerai Smile
gerieciai pas tave;)) o Perliukas tai pirma praeina visus seimos narius..o po to nakti ateina pas mane.. bet kaip jis gailiai cypia kai man tenka iseiti... gaila labai.. tai viena diena pasitarus su mokytoja ir klasiokais atsinesiau ji i firma..patikekit nieks nedirbo tik sveciu dziaugesi;))
Angela nepasiduok gailiam verkimui!!! Jis dar maziukas ir turi priprastibuti vienas. Jei pasiduosi, tai vergsi visa likusi laika!!

Justinappp tai tu sauniai susitvarkai su savo mazyliais, o mano Tina tai isipraso i dukrytes lova, o jei ta neisileidzia tai nakti atsliukina ir stovi dusaudama, kada ja paimsiu i lova hhhh Jei as geros nuotaikos tai pakeliu kauldra, ojei dukryte nakti neduoda miego, tai tenka ir Tina pavaryti, nes su ja ir ramiai neisimiegosi. Bet stengiuosi ja aukleti,kad parptu savo guolyje, dabar galvoju gal reikia ji atnaujinti jau gi
Atgal į viršų Go down
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 10 05 2010, 16:21

su gimimo diena toni day hapi geek bučkis
Atgal į viršų Go down
Bondas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Bondas


Miestas : Jonava
Pranešimų skaičius : 484
Join date : 2009-12-21

Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 EmptyAntr. 10 05 2010, 16:33

Su pirmuoju tortadieniu geek
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 10 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Tonis ir Piccolina
Atgal į viršų 
Puslapis 1039Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions