Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Tonis ir Piccolina

Go down 
+40
aida
sigituke
Mona
TOYOTA
Viotinola
vestuliukas
*Cile*
pupa
Oxygen
Coconut
gagutee
Jurga
rituliukas25
Nijolė
Ginta
Admin
Sima
Disha
Ortana
svetlana
Angela
gucci
banoli
Muse
Laura
Daiwyte
Sciara
chansons
Citrina
Bondas
mortale
Simute17
liutas81
Exit
simba3
ryte
Piktozauras
lašelis
anz1984
Justinappp
44 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
AutoriusPranešimas
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 15:59

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 16:18

pagaliau Jusu temeles sulaukiau Very Happy
o kas nuotraukoj? gal 2 augini? ...
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 16:23

taip taip,Toni jau pažystam ,o kas ta Piccolina?
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 16:33

O tai su sita sutaria? Rolling Eyes grazi mergaite Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 16:49

sveikos mielosios Smile

na kagi, pribrendo ir man reikalas savo temele susikurti Smile naujoku temoje nebeprisistatinesiu, nes su savo berniuku Toniu jau ir dviejuose susitikimuose sudalyvauti suspejom Smile o pribrendo reikalas todel, kad prie manes su Toniu prisijunge grazuole mergaite Piccolina. Tai antras bandymas Toniui isrinkti dama. Pirmasis buvo nesekmingas, blondine mergaite niekaip nepritapo musu namuose, o su Toniu jie ne tik kad pykosi, bet ir pjovesi. Tiesiog juodai nesutapo biolaukai!!! O dabar situacija kardinaliai priesinga: Tonis rado sau zmona Smile lelijines su irudziu spalvos mergyte jam labai tinka ir jie kuo puikiausiai draugauja Smile Tonis ja truputi paaukleja, bet jie kartu miega, zaidzia, Tonis Pikai leidzia visaip kabinetis prie saves, pakencia ta vaikiska ikyruma Smile mergaite labai nori buti su juo, vis glaudziasi, o Tonis tuo patenkintas Smile taigi mano svajone issipilde: auginu melynuju toiterjeru porele - pilka berniuka ir lelijine mergaite.
taigi labai dziaugiuosi kad dabar turiu jau du suniukus, nes pardavus Karmelita namie atsirado tustuma, vel kazkaip tylu ramu. o dabar vel surmulys, zaidimai, daug garsu ir daug meiles Smile
su Toniu mane sieja ypatingas rysys. visi sako, kad yra mate, kad taip graziai bendrautu suo su savo seimininiku, bet kad sitaip Smile mes suprantam vienas kita is maziausio judesio ir beprotiskai vienas kita mylim. zinoma tas rysys formavusi palaipsniui, ypac sustiprejo per Tonio bedas - odos problemeles vaikysteje, o veliau su luzusia kojyte, kai budavo visa laika nesiojamas, buciuojamas, kalbinamas ir myluojamas.
su Piccolina atrodo jau radom bendra kalba, bet dar reikes nueiti ilga kelia kol mergaite bus graziai isaukleta ir uzauginta. dabar mums 2 men ir 1,5 savaites, sveriame 550 g. mergaite dar tik kelias savaites pas mane, bet jau matau jos charakteri, kuri ji turi, nors ir yra labai meili Smile mergaite labai gerai valgo, todel tikiuosi, kad 1,8 kg kaip nors pasieks Smile labai noreciau kad iki 2 kd isaugtu, bet atorodo kad toks svoris mums nesisviecia. mergaite gana svelni ir nuo pat pirmuju dienu pamaciau, kad yra labai gudri ir gera aktore Smile dar dziaugiuosi, kad Tonis kartu su ja sausa maista pradejo valgyti ir siaip siek tiek valgesnis pasidare, nes su pirmaja mergaite jau pries parduodant beveik nieko nebeede, tik kampe susiguzes guledavo.
taigi kol kas tiek kalbu Smile reiketu ir nuotrukyciu parodyti Smile

stai toks Tonis buvo mazas:
[You must be registered and logged in to see this image.]
daugiau foto galite rasti adresu http://www.fotoz.lt/Justinappp/tonis-mazas/

o stai kaip mano grazuolis atrodo dabar, jau suauges patinukas:
[You must be registered and logged in to see this image.]
daugiau nuotrauku rasite cia: http://www.fotoz.lt/Justinappp/mazasis-kavalierius/

stai mano mazoji Pika:
[You must be registered and logged in to see this image.]

o stai cia abu mano kleckeliai kartu:
[You must be registered and logged in to see this image.]
daugiau nuotrauku rasite adresu http://www.fotoz.lt/Justinappp/mano-kleckai/

tikiuosi aprasymas ne per ilgas Smile po kiek laiko idesiu nauju nuotrauku, kadangi abu mano maziai nieko pries fotoaparata neturi Smile o kol kas svieziausios nuotraukos ir sudetos Smile

pagarbiai, Justina
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 18:02

cia su Toniu po pasivaiksciojimo senamiestyje:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Paskutinį kartą redagavo Justinappp, Pir. 08 23 2010, 15:20. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 20:20

Na tikrai grazus tavo suniukai,moki issirinkti,nuotraukos labai grazios,matosi kad skiri daug demesio savo augintiniams,saunuole Very Happy o tavo Tonis ir maziuke su dokumentais?
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 21:06

Justina, o kur tu tokia grazia mergaite radai?
gal ten kur Toni pirkot?
Atgal į viršų Go down
simba3
super dalyvis
super dalyvis
simba3


Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-10-06
Age : 53

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 22:03

Kokia grazi Pika thumb thumb Ir Tonis labai grazus. thumb O koks Tonio svoris??
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 22:54

su laselio pagalba bandau normaliu formatu foto kelti Smile

cia mano Tonis ka tik pabudes po narkozes po operacijos kai kojyte buvo luzusi
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
simba3
super dalyvis
super dalyvis
simba3


Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-10-06
Age : 53

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 23:04

O kike Toniui dabar laiko?? Nematau liniuotes Rolling Eyes Ir dar neatsakei ko klausiau juks
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 23:10

simba3 rašo:
O kike Toniui dabar laiko?? Nematau liniuotes Rolling Eyes Ir dar neatsakei ko klausiau juks

aciu uz pagyrimus Smile as kol su tom foto bandau cia teisingai ikelti, tai ir uztrukau Smile Toniui eina 11 menuo. sveria jis 1,5 kg plius 20-60 g, kaip kada privalgo ir prisibegioja Smile jau po truputuka ieskosiu jam damu, nes pradeda gana aktyviai patiniskas ambicijas rodyti, o apie kastravima tai negali buti nei kalbos, negaleciau as taip. tai nuo rudens tikiuosi su viena kita kalyte suvesti, tada manau viskas ok bus Smile
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 23:22

ryte rašo:
Na tikrai grazus tavo suniukai,moki issirinkti,nuotraukos labai grazios,matosi kad skiri daug demesio savo augintiniams,saunuole Very Happy o tavo Tonis ir maziuke su dokumentais?

aciu labai uz komplimentus Smile abu suniukus rinkausi labai ilgai ir atidziai Smile abu mano kleckai be dokumentu, nes kai rinkausi pirmaji, niekur negalejau rasti pilko su dokumentais, tai kadangi pirmasis be dokumentu, tai jau ir antra toki pirkau. o plius pirmaji gavau dovanu, tai negalejau jau reikalauti kad su dokumentais dovanotu, juks tiek pilka, tiek lelijine spalva su dokumentais nuo 1000 eur kaina prasideda. o be dokumentu po 1000 litu issisukom Smile is tikruju kai rinkausi kalyte, tai labai daug dvejoniu turejau, kad gal su dokumentais pirkti, labai norejau Nikos Golvir dukrytes is veislyno "Saule mano". Bet galu gale apsisprendziau, kad jei pirmas buvo be dokumentu, tai ir antras toks bus, nes yra rizika kad per kuria nors ruja nenusaugociau, o kilmingo kraujo gadinti as nenusiteikusi.

savo kleckiukais rupinuos kaip tik sugebu ir galiu, idedu visa sirdi Smile kol savo vaiku neturiu, tai jie man kaip du mano vaikuciai Smile bet nemanau kad ir busimiems vaikams gimus maziau savo kleckais rupinsiuosi Smile gal tik demesi su vaiku tures dalintis Smile bet jie turi vienas kita, tai nemanau kad labai liudes Very Happy
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptySk. 08 22 2010, 23:24

anz1984 rašo:
Justina, o kur tu tokia grazia mergaite radai?
gal ten kur Toni pirkot?

Sveika Smile

aciu labai Smile mano mazoji princese tau irgi sako aciu uz komplimentus Smile
Pika atkeliavo is ten pat kaip ir Tonis, tik jie yra skirtingu krauju liniju Smile


Paskutinį kartą redagavo Justinappp, Antr. 08 24 2010, 15:27. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 00:03

Idomiai rasai,patinka skaityt Very Happy ir varda grazu parinkai mergytei,tikriausiai pati sugalvojai gi
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 00:25

ryte rašo:
Idomiai rasai,patinka skaityt Very Happy ir varda grazu parinkai mergytei,tikriausiai pati sugalvojai gi

as apie savo kleckus valandomis galeciau pasakoti Smile mazoji gavo toki varda mano vieno draugo italo deka: kai jis lankesi Lietuvoje, mane juokais vadinadavo piccolina mia, is italu kalbos tai reiskia mazutele mano Smile tai taip mano mazutelei sitas vardas ir atiteko Smile siaip dar turejau variantus Mia (italiskai arba ispaniskai reiskia "mano" moteriskai giminei), Lile (nes lelijine spalva), Coliuke. bet tas italas taip graziai tardavo piccolina, kad sitas vardas nurunge kitus Smile
Atgal į viršų Go down
simba3
super dalyvis
super dalyvis
simba3


Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-10-06
Age : 53

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 00:32

Justinappp rašo:
ryte rašo:
Idomiai rasai,patinka skaityt Very Happy ir varda grazu parinkai mergytei,tikriausiai pati sugalvojai gi

as apie savo kleckus valandomis galeciau pasakoti Smile mazoji gavo toki varda mano vieno draugo italo deka: kai jis lankesi Lietuvoje, mane juokais vadinadavo piccolina mia, is italu kalbos tai reiskia mazutele mano Smile tai taip mano mazutelei sitas vardas ir atiteko Smile siaip dar turejau variantus Mia (italiskai arba ispaniskai reiskia "mano" moteriskai giminei), Lile (nes lelijine spalva), Coliuke. bet tas italas taip graziai tardavo piccolina, kad sitas vardas nurunge kitus Smile

Labai grazus ir tinkantis mazajai vardas thumb
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 00:41

simba3 rašo:
Justinappp rašo:
ryte rašo:
Idomiai rasai,patinka skaityt Very Happy ir varda grazu parinkai mergytei,tikriausiai pati sugalvojai gi

as apie savo kleckus valandomis galeciau pasakoti Smile mazoji gavo toki varda mano vieno draugo italo deka: kai jis lankesi Lietuvoje, mane juokais vadinadavo piccolina mia, is italu kalbos tai reiskia mazutele mano Smile tai taip mano mazutelei sitas vardas ir atiteko Smile siaip dar turejau variantus Mia (italiskai arba ispaniskai reiskia "mano" moteriskai giminei), Lile (nes lelijine spalva), Coliuke. bet tas italas taip graziai tardavo piccolina, kad sitas vardas nurunge kitus Smile

Labai grazus ir tinkantis mazajai vardas thumb


aciu Smile
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 03:28

labas Smile

taip laukiau jūsų temelės, taip laukiau, o dabar turiu pripažinti , kad likau netikėtai nustebinta jos sulaukusi Smile

naujienos žavios, smagios ir džiuginančios Smile
sveikinu jus su nauju šeimos nariu ir mažylę patekus į geras rankas vedimas

drąsus mano galva žingsnis, bet istorijos su laiminga pabaiga man patinka 4you 4you 4you
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 04:24

Jolė rašo:
labas Smile

taip laukiau jūsų temelės, taip laukiau, o dabar turiu pripažinti , kad likau netikėtai nustebinta jos sulaukusi Smile

naujienos žavios, smagios ir džiuginančios Smile
sveikinu jus su nauju šeimos nariu ir mažylę patekus į geras rankas vedimas

drąsus mano galva žingsnis, bet istorijos su laiminga pabaiga man patinka 4you 4you 4you

aciu uz sveikinimus Smile na taip, pripazistu, tai buvo drasus zingsnis, tikrai rizikavau. bet mano rizika pasiteisino, abu graziai sutaria. tik Tonis dabar jau aiskiai subrendo ir reikalauja mergos ir ant mazes kartais bando lipti, tai tenka pasaugoti Smile bet kai apsiramina tai vel meile didziausia Smile
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 15:26

Mano kleckiukai taip graziai miega kartu dabar Smile gaila kad fotoaparato su savim neturiu siandien Sad oi kiek pripleskinciau!!!
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 15:57

O mano kompas nebeuzskaito fotiko korteles niekaip negaliu perkelti nuotrauku Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 15:59

Esklingen rašo:
O mano kompas nebeuzskaito fotiko korteles niekaip negaliu perkelti nuotrauku Crying or Very sad

tai tu paskolink man savo fotika, o as tau savo kompa Smile
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 16:27

Deal drink hhhh
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina EmptyPir. 08 23 2010, 21:11

tikrai labai grazus tavo augintiniai,daugiau foto taaaaip
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tonis ir Piccolina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina Empty

Atgal į viršų Go down
 
Tonis ir Piccolina
Atgal į viršų 
Puslapis 139Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions