Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Banoli suniukas

Go down 
+43
aida
Viotinola
Jurga
vestuliukas
pupa
Sima
Oxygen
Coconut
chansons
gagutee
Ginta
gucci
rituliukas25
Disha
Nijolė
Angela
svetlana
Laura
Justinappp
TOYOTA
Ernesta
Sida
ryte
Citrina
mortale
Sciara
liutas81
lgrebl
Simute17
Bondas
Exit
Muse
simba3
Ortana
Rinoja
Piktozauras
Deire
lašelis
Admin
anz1984
jolantele28
Perlytė
banoli
47 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyPir. 10 11 2010, 15:09

oi kokie mes kiauliukai, visai uzsimirsom... Sveikinam nuostabiaja Tinute su metukais!!!! Linkime buti tokiai pat fainutei ir daug mazuciu pabiruciu!!!! Smile hapi geek
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyPir. 10 11 2010, 20:57

Aciu mergytes ačiu uz sveikinimus. Kadangi puotos nedareme, taii ir nesiskelbeme. Naujai ziemai is mano senu kailiniu rankoves surangiau Tinai kailinius , o mociute zadejo dar numegzti megztuka, tai tikiuosi,kai nuvyksime i kaima galesime ji jau pasiimti Wink
tiesa buvau pas kriksto tevus.... siaubingai apsileido zmones, apgailetinas vaizdas silent o kas liecia ju suniuko.... tai kazkodel jis visai pasikeite ir atrodo visai kitaip. as ji nufotkinau, bet jau nesizaviu juo. Man toks jausmas,kad cia kitas suniukas, nes pries tai suniukas buvo tikrai ispudingai mazas ir juodutis, o sitas man labai primena Laselio Cikuti What a Face na imesiu foto pamatysite asas


Paskutinį kartą redagavo banoli, Antr. 10 12 2010, 00:24. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyPir. 10 11 2010, 21:06

na stai kavalierius Makaliukas
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyPir. 10 11 2010, 21:10

nu ka as zinau.. man tai normalus tas suniukas Smile labai kazkaip dramatizavai situacija. o ar grazus ar ne, tai cia skonio reikalas kiekvienam asmeniskai. o tai kiek jis sveria, kad tau labai didelis atrodo. man tai jos toks vidutinis, nei didelis, nei mazas.
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyPir. 10 11 2010, 21:23

Justinappp as gal blogai isireiskiau, siaip jis nera didelis, jis net zemesnis nei mano tina. Asturejau uomenyje,jog jis man pasirode didesnis nei as ji atsimenu hhhh Siaip suniukas mielas , linkmas. O stai kas liecia mano skoni... tai jis man trumpakojis. As kaip palyginu ji su Tina tai man ir noras praejo mano mergyte vesti pas sita kavalieriu..... beet manoji man tokia elegantiska (nors ir ausys nelabai stovi ) hhhh Tai as turbut ieskosiu kito kavalieriaus, man patinka kaip Bingutis ar Toniukas, jie ilgakojai. Dar ir Anz Mikutis ir ilgakojis gi zodziu daba reikes laukti Tinos rujos, o ten jau bus matyti tea
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyPir. 10 11 2010, 21:39

aisku Smile nes tu pradzioj kai issireiskei del to suniuko, tai galima pamanyti, kad ten ne suo, o tragedija Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyPir. 10 11 2010, 23:02

kas čia apie mano Čiki negražiai šneka [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyPir. 10 11 2010, 23:23

Laseli apie Ciki nieko blogo nesakiau!!! As pasakiau,kad Makaliukas panasus irgi yra trumpakojis kaip ir Cikis What a Face
Cikis simpatulka, tik jau kadangi Tina yra ilgakoje, tai jai berniuko noreciau irgi ilgakojo smy O stai kas liecia spalva ir snukuti , tai grazus man jie visi lowe
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyPir. 10 11 2010, 23:25

žiurek tu man cic auklejimas
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyAntr. 10 12 2010, 00:19

neniurzgek ačiu O cia asmeniskai Cikuciui bučkis
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyAntr. 10 12 2010, 00:32

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyAntr. 10 12 2010, 02:24

Cikis Rintei tiktu i vyrus,abu trumpakojai hhhh
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyAntr. 10 12 2010, 02:38

ryte rašo:
Cikis Rintei tiktu i vyrus,abu trumpakojai hhhh
juks miargu atsirado juks
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyAntr. 10 12 2010, 03:32

o Rinte trumpakoje? ... is nuotraukos nepasakiciau...
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyAntr. 10 12 2010, 03:39

Na jos trumpesnes kojytes,nei dvieju dukryciu,dukrytes laibakojes ir ilgakojes Very Happy nes ju tetis buvo labai elegantiskas berniukas,kaip baleto sokejas hhhh
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyAntr. 10 12 2010, 03:57

man Rinte gražute apkabinimas
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyAntr. 10 12 2010, 14:35

Man atrodo isviso nera negraziu suniuku kai i juos ziuri atskirai, o stai suvedii kruva visada isskirsi ta kuris tau labiau patinka wub O kai jau nori suvesti savo kalyte tai kazkodel labiau noretusi,kad ir kavalierius butu panasus i tavaja arba dar grazesnis smy Matote as turiu slapta svajone kai Tinkis atsives ciuciuku (na jei pasiseks) tai viena koki grazesni pasilikti sau susigedes tikiuosi vyras is namu tada neisvarys bums plium Nes dabar ,kad ir kaip noreciau dar vieno, bet.... kaip sakoma finansai-romansai. O taip norisi dar vieno grazuoliuko. Ir labai noreciau kitokios spalvos nei Tina fli
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyTr. 10 13 2010, 01:41

tik sunku suprast kol mazi, kaip atrodis uzauge...maziukai visi grazus wub
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyŠt. 10 16 2010, 05:01

banoli rašo:
na stai kavalierius Makaliukas
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Akys kerincios..Tina neatsilaikytu.. Very Happy susigedes juks Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyAntr. 10 19 2010, 20:41

Banoli, man tavo mergaite kokia grazi!!! kaip angeliukas!!! neikaip neatsigroziu sia nuotrauka su Toniu!!Wink))
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyTr. 10 20 2010, 00:58

Banoli mes pasigimdem su rinte suniuku ,auginu Briguti ir dziaugiuosi Very Happy labai patogu,nereikejo pinigeliu moket,labai geras variantas norint tureti du,pasigimdykit su Tinute,kam gi pirkti Wink Musu Brigulyte gavosi smulkiu kauliuku,ilgakoji,tikra stirniuke Very Happy
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyTr. 10 20 2010, 15:26

Angela rašo:
Banoli, man tavo mergaite kokia grazi!!! kaip angeliukas!!! neikaip neatsigroziu sia nuotrauka su Toniu!!Wink))

Oi aciu aciu gel

Ryte
as vis apie toki varianta galvoju, todel jau dabar ziurineju savo Tinai kavalieriu punk kad koki grazesni ,sportiskesni isirinkti . Kol dar laiko yra taiir zvalgausi po truputi smy
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyTr. 10 20 2010, 18:00

Jei nori ivairesniu spalvu mazyliu,tai tinos berniukas turetu but sokoladinis arba smelinis,ne juodas kaip tina,tada didesne tikimybe,kad gims ne visi juodi su irudziu suniukai,as taip manau Very Happy
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyTr. 10 20 2010, 19:38

ryte rašo:
Jei nori ivairesniu spalvu mazyliu,tai tinos berniukas turetu but sokoladinis arba smelinis,ne juodas kaip tina,tada didesne tikimybe,kad gims ne visi juodi su irudziu suniukai,as taip manau Very Happy

Tai nebūtinai taip bus, priklauso nuo abejų genetikos liežuvis
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 EmptyTr. 10 20 2010, 20:57

bet vistiek tikimibe didesne jei suleisi su kitos spalvos negu su juodu... o kai suniukai be doku tai ir nesuprasi kokiu spalvu nesiotojei jie yra... ta prasme kokiu spalvu buvo ju tevai ir prosenelei..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Banoli suniukas - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Banoli suniukas   Banoli suniukas - Page 20 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Banoli suniukas
Atgal į viršų 
Puslapis 2040Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Saro suniukas
» Kas geriau,šuniukas ar kalytė?
» suniukas sunkiai tustinasi
» Dali suniukas Tito
» Šuniukas nieko nevalgo ir negeria, ka daryti?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions