Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Toiterjerė turės šuniukų

Go down 
+35
Pola
Coconut
lauriene
Nijolė
Dzekute
gyvatele
diasty
rituliukas25
Mėta
liutas81
aida
Angela
Viotinola
aishkutia
Ernesta
Sima
Simute17
Daiwyte
svetlana
TOYOTA
Laura
Sciara
ryte
mortale
dziuditele
Exit
Muse
banoli
Ortana
Rinoja
Admin
anz1984
simba3
Piktozauras
lašelis
39 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Next
AutoriusPranešimas
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptyŠt. 04 10 2010, 18:24

O as nelaukiu jeigu cia kalba eina apie marijos suniukus,man pikta daros Sad
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptyŠt. 04 10 2010, 18:30

Esklingen rašo:
O as nelaukiu jeigu cia kalba eina apie marijos suniukus,man pikta daros Sad

nesipiktink,ne ji viena čia tokia sa
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptyŠt. 04 10 2010, 20:51

Esklingen rašo:
O as nelaukiu jeigu cia kalba eina apie marijos suniukus,man pikta daros Sad
Nesupratau kodel tau pikta daros?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptyŠt. 04 10 2010, 20:53

[quote="lašelis"]
Esklingen rašo:
O as nelaukiu jeigu cia kalba eina apie marijos suniukus,man pikta daros Sad

nesipiktink,ne ji viena čia tokia sa[/quot O tai koke as cia,ta prasme?
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptyŠt. 04 10 2010, 23:57

kad daugini savo kalytes be perstojo užtai ir pikta ir gaila tu ne viena tokia.... beet
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 00:14

...ir mane tai šiurpina... bet lašelis teisus - ne viena ... Neutral
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 00:20

Manau,kad viena karta suvesti i metus nieko baisaus jei kalyte sveika ir stipri,bet kiekviena ruja-tai irgi nepritariu tokiam dauginimui.
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 00:23

jus man ryzai paaiskinkit. kalyte rujoja kas 10 men - tai ir yra vienas kartas i metus doh
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 00:26

Kalytes taip tai rujoja 2 kartus per metus(mano vilksune kaip laikrodukas-kas 6 men).Girdejau,kad kaikurios kalytes nereguliares rujas turi,bet pagrinde kas 6men.
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 00:30

Laura gerai paraše....rujos kalyčiu vidurkis yra 6men,bet vienos rujoja kas 4men,kas 5men kitos kas 8men.....
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 00:32

aš nieko prieš bedokumentinį dauginimą, bet reik proto turėti Sad
kas čia per meilė šuniui, nesuprantu, kad kankinti vada po vados ... Sad

gražu tie šuniukai maži...faina... bet aš nežinau ar bus pas mane...
prisiklausiau viskokių istorijų ir trūksta man info dar , kad apsispręsčiau.
kaip kalytei yra geriausia. ar turėt? ar neturėt? jei turėt - tai kokiu intervalu??...
bernams gerai toj vietoj What a Face
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 00:42

skaičiuok paprastai,jei kas antra vada turet reiškias išeina kad šuniukai buna kas 1,5metu....
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 00:51

tada jau padoriai sakyčiau Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
simba3
super dalyvis
super dalyvis
simba3


Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-10-06
Age : 53

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 02:15

Ir as manau, kad galima leist kalytei vestis kas antra vada. Mano rujoja abi kas 8 men. Tik si kart su dicke negerai gavosi. 2 gimdymai is eiles :\'bum:
bet dabar bus 1,5 metu pertrauka, tegu pasiilsi kalyte.
Va men pamaitino, o dabar jau bega nui suniuku - nebenori maitint bash Gal kanda jie? Juk dantukus tai jau turi :;\'sos
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 02:44

wa wa ir man,o pikta del to kad praejo vos 6 men o jusu kalyte jau spejo pagimdyt,dabar suprantu del ko Knutukas toks lepus myzniukas,pastoviai zyziantis,na bet cia jau jos reikalas ir jos sunys...
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 03:11

oi net nezinau ka cia ir pridurti, tik labai jau nesinori,kad forumas prisipildytu piktumo Crying or Very sad
bet jums merginos pritariu Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 03:14

as ir nenoriu,tiesiog man gaila,vistiek jis mano maziukas,myliu ji bet toki koks yra,bet wa galetu ir susimastyt ne vien apie materialius dalykus galvot,visdelto jeigu jau neisgyvena maziukas vienas ar du tai gal kalytei jau tikrai kazkas nebegerai.... nu viskas baigiu Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 03:51

Esklingen rašo:
as ir nenoriu,tiesiog man gaila,vistiek jis mano maziukas,myliu ji bet toki koks yra,bet wa galetu ir susimastyt ne vien apie materialius dalykus galvot,visdelto jeigu jau neisgyvena maziukas vienas ar du tai gal kalytei jau tikrai kazkas nebegerai.... nu viskas baigiu Crying or Very sad
nepergyvenk tu taip Crying or Very sad na gal tikrai pasiskaitys komentarus ir pagalvos kitakart. Nors... kaisiaislaikais zmonem sunku.... tai abejoju ar ratus pasuksi atgal Sad
bet gal neverkim ir bandom iziureti gerus dalyku- va jau pavasaris atejo tuoj tuoj bus silti sauleti orai sunny
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 04:40

Esklingen rašo:
as ir nenoriu,tiesiog man gaila,vistiek jis mano maziukas,myliu ji bet toki koks yra,bet wa galetu ir susimastyt ne vien apie materialius dalykus galvot,visdelto jeigu jau neisgyvena maziukas vienas ar du tai gal kalytei jau tikrai kazkas nebegerai.... nu viskas baigiu Crying or Very sad
O kas jums sake kad as kalytes suleidziu kiekviena ruja,as joms leidziu ilsetis 1metus, o poto vel dvi rujos iseiles.O del suns harakterio tai ji itakoja pats seimininkas,o man cia labiausiai pikta kad jus nezinot bet snekat. O tai gal jus galit pakomentuoti situacija,pirma ruja kalyte atsiveda maziau suniuku nei antra ir taip visalaika.Tai kur cia tada kalytes nuovargis.
Atgal į viršų Go down
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 05:11

Pyktis nesinori, bet pasakysiu palyginima paprasta kaip du kart du - esam moterys taip? Tai gal tada pradedam vaikus gimdyti kas 9menesius? Na gerai, pagimdom du kartus kas 9menesius, metus pailsim ir vel du kartus kas 9menesius. Ir taip toliau. Ar normalu? Ar sveika? Nei normalu, nei sveika. Jokia moteris ar seima taip nedaro. Tai kodel yra verciamos kalytes taip daryti? Na taip daznai gimdyti. Nesupratau ir nesuprasiu to. Suprantu, kad priziureta kalyte gali tureti kelias ar keleta vadu, bet ne pastoviai kergiamos turi buti. Ypatingai tai taikoma musu auginamiems mazos veisles suneliams. Netaikau siu zodziu kazkam asmeniskai aciu tiesiog tai priklauso nuo musu-zmoniu- mes gyvunais rupinames, jie yra musu rankose, juos reikia myleti, bet ne naudotis ju bejegiskumu, jie negali priestarauti, o zmones tuo ir naudojasi. O siaip linkiu visoms kalytems sveikateles ir graziu sveiku mazyliu aciu
Atgal į viršų Go down
Sciara
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sciara


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 377
Join date : 2010-03-27
Age : 33

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 05:45

Bet būna būna tokių momentų, jei augini kalytę ir patinėlį, saugai, laikai atskirai juos ir šast nesužiūri kartą ir jau viskas, turės vaikų.. Buvo tokių atvejų netyčia pas mus, jog kelias rujas iš eilės taip nutiko. Ir pikta, ir liūdna buvo. Bet svarbu, kad kalytei viskas gerai. Netyčia ir visgi būna.
Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 16:03

jooo daznai leisti negerai.. Kalytes nusilpsta, anksciau laiko prazilusiu snukuciu vaiksto... Ana vasara teko uzmigdyt kalyte toyterjere, auginau ja kazkur 3metus, ja isigijau jau suaugusia.
Istorija tokia- gyveno ji pensininku seimoje palangoje, be galo norejau suniuko, zinojau kad jie augina, tad viena diena pasibeldziau jiem i duris, pasiteiraut gal turi vada. Suniuku neturejo, bet pasiule suaugusia kalyte (pasak ju jai buvo 4 metai) . iejus i ju namus nusterau.. visa virtuve nuklota laikrasciais, sunys priristi prie radiatoriu ant 2 sprindziu pavadelio ilgumo.. kalytes leidziamos kiekviena vada.. prazilusiais snukuciais. Susitarem kad pasiimsiu ta kalyte ir isejau. sekancia diena atejus ir iejus i virtuve isgirdau cypima, pazvelgiu i maza spintele, o ten uzdarytu 2 suniukai, priejus norejau paziuret is arciau o ta senole man tik "uoj tik neisleisk ju, man jie issilakstys ir nebesugaudysiu ju".. vos nenualpau pamacius tokius vaizdus.. pagailo man tos kalytes padejau ant stalo kelias kapeikas ir pasiemiau ta kalyte.. Kol mes ja pripratinom prie normalaus maisto... nes jie buvo seriami sutrintom bulvem.. kales dantys buvo pasislepe po RUDOS spalvos akmenu apnasomis, veterinaras net nepatere ju valyti, nes itare kad isvalius isbyres visi dantys, nes vitaminu jos organizmas nebuvo mates... Tik veliau issiaiskinau kad ji jau buvo pradejus gimdyt nebegyvus suniukus ir zmonem buvo nebereikalinga ji tokia, tad ir pardave.. bet uztad mum suteike daug dziaugsmo, buvo mano mamos drauge, iskart jos viena kita pamilo ir budavo visada kartu.. Pries metus mire mano mama, tai jai gulint mirties patale Tita namie buvo labai nerami, tokia lyg nesava... mirus mamai ji praktiskai net su mumis i kiema eit nebenorejo, atrodo po truputi atsigavo, bet va lyg butu buve lemtis-atsitiko nelaime ir teko uzmigdyti.. Niekada nesuprasiu zmoniu kurie del pinigo gali sugebet taip alinti gyvuneli... Juk jie mum tiek meiles parodo, o cia kiti tik apie lita kisenej galvoja.. mano kalytei bus jau 3metai, ji turejo tik viena vada, dabar rujoja, bet tikrai neduosim jai patino.. nebent po metu kokiu.. ir tai dar pagalvosiu.
Atgal į viršų Go down
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 16:25

Sciara rašo:
Bet būna būna tokių momentų, jei augini kalytę ir patinėlį, saugai, laikai atskirai juos ir šast nesužiūri kartą ir jau viskas, turės vaikų.. Buvo tokių atvejų netyčia pas mus, jog kelias rujas iš eilės taip nutiko. Ir pikta, ir liūdna buvo. Bet svarbu, kad kalytei viskas gerai. Netyčia ir visgi būna.
Buna ir netycia, suprantama, kad sunku suziureti auginant porele. As kalbu apie planuojamus kergimus, kad tai priklauso nuo musu, nuo musu poziurio ir supratingumo, suvokimo apie tai. Dziugu, kai kalytes yra priziuretos ir mylimos.
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 16:34

Na cia kiekvieno asmeninis reikalas,darykit kaip jums atrodo geriau Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 EmptySk. 04 11 2010, 16:35

Istorija tokia- gyveno ji pensininku seimoje palangoje, be galo norejau suniuko, zinojau kad jie augina, tad viena diena pasibeldziau jiem i duris, pasiteiraut gal turi vada. Suniuku neturejo, bet pasiule suaugusia kalyte (pasak ju jai buvo 4 metai) . iejus i ju namus nusterau.. visa virtuve nuklota laikrasciais, sunys priristi prie radiatoriu ant 2 sprindziu pavadelio ilgumo.. kalytes leidziamos kiekviena vada.. prazilusiais snukuciais.




Jetau jetau, kokiu buna baisybiu Mad net asaros pradejo akyse kauptis beskaitant sita pasakojima Mad ir is kur toks zmoniu tamsumas, ziaurumas, besirdiskumas atsiranda? Gerai jei is tokiu namu jie patenka pas rupestingus seimininkus ir baigiasi ju kankinimai. Bet reiskiasi ten visada yra kelios kalytes kurios yra kergiamos tik pinigui uzdirbti, ir kurios yra tiesiog kankinamos. Man baisu net pagalvoti Mad pamatyti net nenoreciau tokiu vaizdu Mad
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 9 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Toiterjerė turės šuniukų
Atgal į viršų 
Puslapis 927Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Suniuku ruja
» Šuniukų žagsulys
» Šuniuku ligos
» Šuniukų miego trukmė
» pirmasis suniuku maitinimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Sveikata-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions