Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
rodiklisDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 

klausimeliai apie toiterjerus

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
tadas
Naujokas
Naujokas

Taurus Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 116

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 17:05

lauksiu ir kitu siu suneliu augintoju nuomones...
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis

Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 17:44

Taigi sau perkat ne kitiem pirat

Jei jum graži tai ir graži. Nes kiekvienas turi savo nuomonę, dėl tokių dalykų neįmanoma ginčytis. Niekad nebus tokio šuns, katės ar durų kilimėlio, kuris visiems vienodai gražus būtų.
Atgal į viršų Go down
tadas
Naujokas
Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 18:22

na taip,bet kai taip ispeikia,tai nesmagu...jei nusipirksim sia ir noresiu ideti aprasyma i klubieciu suniukus,tai ir peiks pastoviai,kokia negrazi..na bet svarbiausia man patinka..
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 18:40

o kas jums sake kad taip bus? Nemaciau nė pas viena klubietį tokiu pasisakymu. Gal ji tik šioj foto tokia,kaip mano Tutkis,nu visai nefotogeniškas.
Šiame klube tolerantiški žmones,priimam visokius šuniukus,net ir ne musu veisles. Svarbu žmogus kuris bendrauja

Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 19:42

man ji neatrodo nefotogeniska..na tiek to,
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 19:51

o jus jau ja gyvai matet? Nefotogeniškas yra mano šuo,o ne kažkas kitas...

Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 20:24

dar nemaciau,apziureti galesiu tik kovo vidury,o dabar vaziuos sese,jei dar neparduota,aisku...
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 20:40

o tai reiškia kad jus pati neźinot kaip ta šunyte atrodo iš tikruju

Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 21:07

na ne,is nuotrauku tik,o kaip realiai,na tikuosi nesiskiria labai,gal foto nekokybiskos,dabar ziurineju apie siuos sunis,tai visokiu yra,su didesnemis ausimis ir mazesnemis,as tik bijau,kad neapgautu,jog grynaveisle,o ne maisyta su kazkuo,nors pardavejas sake,kad tetis kaimynu patinukas,nu bet zinot visko gali prikalbet,kaip kad ta kuri norejo apmaut,neva jos sunys atsivede...
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 21:12

aš ka galiu pasakyt. Galećiau išdestyt savo nuomone apie šia kalyte,bet vel supyksit

Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 21:21

nepykstu as,tikrai noriu patarimu is patyrusiu augintoju..kad nenusipirkt netikra,
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 21:34

esme yra pats banaliausias dalykas-dokumentai. Jie patvirtina kas per veisles atsovas yra . Be dokumenti perkant mes isįyjam tik panašu suniuka i vienokia ar kitokia veisle.
Daba snekant apie nuotraukoj matoma šunyte,tai mano nuomone yra tokia. Jei ji sveria kilograma tai aš milijoniere tada. Jos kraujuje teka ir čichuahua kraujas. Greičiausiai ji ne 8 men o jau 1.5 metu.
O jei jus kalytes nežadat veist(bent jau aš taip suprantu) tai jums bile tik panaši,graži miela širdžiai butybė butu.

Paskutinį kartą redagavo lašelis, Antr. 02 26 2013, 21:39. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
tadas
Naujokas
Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 21:37

1.3 svoris,sakot taip.... http://www.skelbiu.lt/skelbimai/mini-kalaite-15706128.html cia daugiau foto bet kam pardavejui meluoti apie svori,juk galiu atsivezti svarstykles ir pasvert,jei tikrai meluoja kad grynaveisle,tada jau nezinau ar verta skambint jiems dar...pas vyruka gal ir nueitume su laiku..bet jei misrune tai tada nepirksiu...
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 21:42

daba aš telefonu naršau. Negaliu žvilgtelt į skelbima. Bet atvirai pasakius netikiu.

Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 21:53

na tai parasykit,kai apziuresit...aciu
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 21:54

kaip sunku žmogui išaiskint.
Jei šuo neturi dokumentu patvirtinančiu apie savo kilme,jie visi yra dvorniai. Pas mane ju net 3!.nueik i mano temele ir pažiurek. O žmones ne tik meluoja...

Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 22:10

tik ar ne mamos tu foto mums i foruma ikeliai?

Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 22:14

ta prasme mamos,na ne,ten kiek supratau,sios kalytes foto...
Atgal į viršų Go down
tadas
Naujokas
Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 22:16

tai cia jusiskis klubo pirmajam puslapy,vis ziuriu,kokia jo spalva grazi...
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 22:29

ne,nemaniškis.

super dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 22:34

Ar maišyta tai jūs niekaip nežinosit jei šuo neturi kilmės dokumentų. Žiūrėkit, kad jums šuo patiktų, jei turit galimybė tėvus pažiūrėkit, su šeimininkais susipažinkit, būtinai namie apsilankykit kur šuniukas auga. Kad matytumėt kokios sąlygos ar neuždaryti 10 visokiausių šunų narvuose tūno.

Pažiūrėkit ar guvi kalytė, kaip dantukai, ar neagresyvi. Ir viskas.

Jau šitam forume tai tikrai niekas nesakys, kad tavo šuo negražus. Išvis negražių šunų nebūna. Mylintys šunis tai puikiai supranta. Čia būtų tas pats kas sakyti, kad tavo vaikas negražus.

Pamatytumėt nuvažiuotumėt ir įsimylėtumėt. Niekas nerūpėtų nei ką čia forumas sako nei ką kaimynai galvoja Very Happy
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 22:42

Sorry vėl aš Very Happy Very Happy Jei be dokumentų už tokią kainą perkat tai aš vietoj jūsų geriau pasiteiraučiau veislyno. Bus brangiau, bet ir patikimiau gerokai. Čia tai jau tikrai sunku ginčytis, kad gražūs šuniukai. Be to jūs šokoladinės kalytės norit.

http://minimafija.weebly.com/available.html
Atgal į viršų Go down
tadas
Naujokas
Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Antr. 02 26 2013, 22:51

zinokit as susirasinejau su jais,jie klause,kam ieskau suniuko,parodoms,namams,ar veisimui,kai parasiau,kad namams na ir vaikuciu tikimes,tai atrase,kad neparduos man...nesupratau as ju,nei kainos neparase,nieko tik kad gali parduoti juoda berniuka.... dar kitam veislyne teiravausi,tai su dokumentais 2000 mergyte..berniukas 1600.... Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis

Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Tr. 02 27 2013, 00:13

Truputį įsikišiu ir aš susigedes -Tadai,mano mazgė sveria 1630 gr.tai sakau,kad labai mažai.Pirkau be dokumentų,mokėjau 600lt.Dabar jos į nieką nekeisčiau,bet jei viską reiktų pradėti nuo pradžių-tai tik iš veislyno,gal ir laukti reiktų ilgiau,gal ir paieškos užtruktų...Kiek Teros gydymui išleista pinigų-tai net bijau skaičiuoti,vien per pirmą gydymo kursą apie 300lt,po to dar dar dar....Dėl svorio-kadangi manau kad ji smulki-tai pastovus saugojimas,kad tik nelūžtų kojytės.Rūbelių(kurie mažiams yra būtini) sunku pritaikyti,o tokios smulkutės kaip 1.3 tai turbūt net minties neturėčiau kergti neeeeee ,vėl rizika affraid
O kas dėl šunytės pagal skelbimą,tai labai dailutė šunytė,bet man šiek tiek abejonių kelia priekinės kojytės,gal dėl to kad jos iš trumpesnių,bet ,kaip dėl sanariukų klaus ...Tikrai nesu specė,gal čia merginos labiau supranta...
Atgal į viršų Go down
Diana
Dalyvis
Dalyvis

Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 255

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   Tr. 02 27 2013, 00:38

O ziurekite ka as radau pagal telefono numeri http://www.skelbiu.lt/skelbimai/mini-pinceriukas-14675507.html man atrodo kad sita sunyte is sios vados. Ir dar pritarsiu kitom kad kaina tikrai perdidele
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: klausimeliai apie toiterjerus   

Atgal į viršų Go down

klausimeliai apie toiterjerus
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Apie toiterjerus
» Viskas apie vakciną (skiepus)
» Informacija apie veislę
» Ką galvojate apie kastraciją/sterilizaciją?
» Krūmai