Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 ieskau sunycio seimos draugo

Go down 
+27
TOYOTA
aida
eglike
egidijus77
Beta
lauriene
Dzekute
Pinkis
anz1984
Coconut
lašelis
Greta
Nijolė
diasty
simba3
Piktozauras
liutas81
Exit
mortale
evelina17
Laura
Muza
Ginta
Ortana
sigituke
banoli
Jum
31 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Greta
Dalyvis
Dalyvis
Greta


Pisces Miestas : Kėdainiai
Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2011-12-10
Age : 27

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPir. 01 09 2012, 02:48

Žiauru, šuniukas jau pripratęs prie savo šeimininkų. Gaila, kad taip neatsakingai elgiasi... No galv
Atgal į viršų Go down
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPir. 01 09 2012, 05:06

egidijus77 rašo:
lašelis rašo:
prašom pasižvalgykit ir jei tinka susisiekit su šeimininke
https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t253p1050-aleksoto-spirguciai

o čia ilgaplaukiai,gal patiks
https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t236p795-ziemgalos-nykstukai

Dekui uz informacija, jau susisiekiau, bet esu atviras visiems kitiems pasiulymams.

Kazkaip neaiskiai cia iesko suniuku Smile
O as Lasiuk pirma isduosiu paslapti,Sarlyte jau Vilniuje, pas musu klubiete, bet pas kuria, suzinosit is jos pacios Smile
As sakau, kad labai atsakingai renku maziams namucius. Betkam ju neatiduodu susigedes
Nenoriu,kad mano maziai butu vaiku uzgaida affraid
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPir. 01 09 2012, 17:33

tai gal Sarlyte pas aida,sveikinam su nauju seimos nariu bučkis
Atgal į viršų Go down
egidijus77
Naujokas
Naujokas
egidijus77


Libra Miestas : MK
Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-01-03
Age : 46

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPir. 01 09 2012, 18:19

Ginta rašo:
egidijus77 rašo:
lašelis rašo:
prašom pasižvalgykit ir jei tinka susisiekit su šeimininke
https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t253p1050-aleksoto-spirguciai

o čia ilgaplaukiai,gal patiks
https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t236p795-ziemgalos-nykstukai

Dekui uz informacija, jau susisiekiau, bet esu atviras visiems kitiems pasiulymams.

Kazkaip neaiskiai cia iesko suniuku Smile
O as Lasiuk pirma isduosiu paslapti,Sarlyte jau Vilniuje, pas musu klubiete, bet pas kuria, suzinosit is jos pacios Smile
As sakau, kad labai atsakingai renku maziams namucius. Betkam ju neatiduodu susigedes
Nenoriu,kad mano maziai butu vaiku uzgaida affraid

Patys jus neaiskus Razz Galvojat labai lengva surasti? As jau beveik pasiryzes ir i Lenkija bei Rusija nulekti, jei cia nieko nerasiu. Palauksiu kol spirguciai paaugs, aisku jei ju kitiems neatiduos Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPir. 01 09 2012, 19:11

Ginta,bet mazoji mano numyletine,taip kaip ir Dibsiukas
Atgal į viršų Go down
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPir. 01 09 2012, 21:21

egidijus77 rašo:
Ginta rašo:
egidijus77 rašo:
lašelis rašo:
prašom pasižvalgykit ir jei tinka susisiekit su šeimininke
https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t253p1050-aleksoto-spirguciai

o čia ilgaplaukiai,gal patiks
https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t236p795-ziemgalos-nykstukai

Dekui uz informacija, jau susisiekiau, bet esu atviras visiems kitiems pasiulymams.

Kazkaip neaiskiai cia iesko suniuku Smile
O as Lasiuk pirma isduosiu paslapti,Sarlyte jau Vilniuje, pas musu klubiete, bet pas kuria, suzinosit is jos pacios Smile
As sakau, kad labai atsakingai renku maziams namucius. Betkam ju neatiduodu susigedes
Nenoriu,kad mano maziai butu vaiku uzgaida affraid

Patys jus neaiskus Razz Galvojat labai lengva surasti? As jau beveik pasiryzes ir i Lenkija bei Rusija nulekti, jei cia nieko nerasiu. Palauksiu kol spirguciai paaugs, aisku jei ju kitiems neatiduos Smile

Kam rasot, kad su mumis suisieket? susigedes
Tikrai Lietuvoje geru ir sveiku suniuku yra. Parasykit i PM
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
egidijus77
Naujokas
Naujokas
egidijus77


Libra Miestas : MK
Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-01-03
Age : 46

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPir. 01 09 2012, 23:08

Ginta rašo:
egidijus77 rašo:
Ginta rašo:
egidijus77 rašo:
lašelis rašo:
prašom pasižvalgykit ir jei tinka susisiekit su šeimininke
https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t253p1050-aleksoto-spirguciai

o čia ilgaplaukiai,gal patiks
https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t236p795-ziemgalos-nykstukai

Dekui uz informacija, jau susisiekiau, bet esu atviras visiems kitiems pasiulymams.

Kazkaip neaiskiai cia iesko suniuku Smile
O as Lasiuk pirma isduosiu paslapti,Sarlyte jau Vilniuje, pas musu klubiete, bet pas kuria, suzinosit is jos pacios Smile
As sakau, kad labai atsakingai renku maziams namucius. Betkam ju neatiduodu susigedes
Nenoriu,kad mano maziai butu vaiku uzgaida affraid

Patys jus neaiskus Razz Galvojat labai lengva surasti? As jau beveik pasiryzes ir i Lenkija bei Rusija nulekti, jei cia nieko nerasiu. Palauksiu kol spirguciai paaugs, aisku jei ju kitiems neatiduos Smile

Kam rasot, kad su mumis suisieket? susigedes
Tikrai Lietuvoje geru ir sveiku suniuku yra. Parasykit i PM

Na ne su jumis Wink Bet butinai veliau parasysiu i PM Smile
Na tikiuos, kad yra, nes jau prarandu vilti Smile
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPir. 01 09 2012, 23:29

Egidijus 77 nepraraskite vilties,kantrybes ir dar karta kantrybes clap clap sarmata sarmata sarmata
Atgal į viršų Go down
egidijus77
Naujokas
Naujokas
egidijus77


Libra Miestas : MK
Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-01-03
Age : 46

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyAntr. 01 10 2012, 07:48

Dzekute rašo:
Egidijus 77 nepraraskite vilties,kantrybes ir dar karta kantrybes clap clap sarmata sarmata sarmata

Aciu uz palaikyma Wink Nes kantrybes jau visai neliko Smile Jau metus svajoju, greitai pats pradesiu urgzti ir dantis siepti Smile

Beje jusu suniukas nuostabus Smile
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyAntr. 01 10 2012, 14:37

o jus tik Lietuvoi ieskot? pabandikit Latvijoi, arba Baltarusijoi, irgi neblogu yra Very Happy
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyAntr. 01 10 2012, 16:03

As pvz savo Dzekutes laukiau 3metus,nes anksciau nebuvo galimybes nusipirkti.Ir kas metai,man buvo sunkus.Bet as nenuleidziau ranku ir kai man isauso diena...jus neisivaizduojate,kiek man buvo is dziaugsmo asaru,kai ja pasiemiau ant ranku ir namo doh doh doh doh doh doh doh ...Va,o dbr Dzekutes mama laukiasi suniuku,greitu laiku tures gimdyti thum thum thum ploja Jei jus domina,parasykite man i pm ir as jums duosiu tos merginos tel numeri ir galesite su ja susisiekti.Galesi paprasyti ir nuotraukas,kad jums atsiustu.As ja labai gerai pazystu susigedes susigedes susigedes susigedes sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyAntr. 01 10 2012, 18:55

Dzekute rašo:
As pvz savo Dzekutes laukiau 3metus,nes anksciau nebuvo galimybes nusipirkti.Ir kas metai,man buvo sunkus.Bet as nenuleidziau ranku ir kai man isauso diena...jus neisivaizduojate,kiek man buvo is dziaugsmo asaru,kai ja pasiemiau ant ranku ir namo doh doh doh doh doh doh doh ...Va,o dbr Dzekutes mama laukiasi suniuku,greitu laiku tures gimdyti thum thum thum ploja Jei jus domina,parasykite man i pm ir as jums duosiu tos merginos tel numeri ir galesite su ja susisiekti.Galesi paprasyti ir nuotraukas,kad jums atsiustu.As ja labai gerai pazystu susigedes susigedes susigedes susigedes sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata sarmata

Tai ar tie suniukai su kilmes dokumentais? juk zmogus iesko dokumentuoto suniuko Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyAntr. 01 10 2012, 19:49

Piktozaurai,taip,jis iesko su dokumentais sunelio,bet matai jis rase,kad paziuretu ir be dokumentu. Jei yra patikimu zmoniu.O bet kokio jis nenori pirkti,kaip suprantu aciu susigedes sarmata
Atgal į viršų Go down
egidijus77
Naujokas
Naujokas
egidijus77


Libra Miestas : MK
Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-01-03
Age : 46

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyTr. 01 11 2012, 08:45

Dzekute rašo:
Piktozaurai,taip,jis iesko su dokumentais sunelio,bet matai jis rase,kad paziuretu ir be dokumentu. Jei yra patikimu zmoniu.O bet kokio jis nenori pirkti,kaip suprantu aciu susigedes sarmata

Zinoma paziureciau, jei su rekomendacijomis is klubo. O siaip is bet kur tikrai nepirkciau.
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyTr. 01 11 2012, 15:19

Klubas jums jau rekomendavo,o suns veisles grinuma irodo tik dokumentai.
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyTr. 01 11 2012, 20:32

[quote="egidijus77"][quote="Dzekute"]Piktozaurai,taip,jis iesko su dokumentais sunelio,bet matai jis rase,


Bent jau as patarciau pirkti su dokais, jai jau taip buvot apsisprende Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyTr. 01 11 2012, 20:59

Ką tik mačiau skelbima toiterjerų kalytė su nukirpta uodega Crying or Very sad ar jie nežinojo,ar žinot nenorėjo Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
egidijus77
Naujokas
Naujokas
egidijus77


Libra Miestas : MK
Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-01-03
Age : 46

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyKv. 01 12 2012, 04:23

Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyKv. 01 12 2012, 05:51

Man tai faini, idomi vada, grazios spalvos Smile na o apie pat veislyna gal kas gali lb parasyt ka Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyKv. 01 12 2012, 14:39

Pakambinkit ir pakalbekit. Cia drauges is Siauliu veislynas. Tiek mama, tiek teti zinau. Krepselyje tetis. Mama panasios spalvos, gal sviesesne. Veislyne yra 3 suaugusios kalytes trumpaplaukes - Blonde ir Brukne, bei Bonita. Berniukas Zipukas. Visi dickiai - sou suniukai, tik dabar Blonde dekrete Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyKv. 01 12 2012, 18:32

Sio veislyno suniukai smulkus,gerai pasirodo parodose.As ji rekomenduociau.Pati buvau nuziurejus ju pati sviesiausia suniuka,bet pasirodo ten berniukas,o man reiktu mergyckos.Seimininke daug su jeis uzsiima,vazineja po uzsienius i parodas.
Atgal į viršų Go down
simba3
super dalyvis
super dalyvis
simba3


Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-10-06
Age : 53

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPen. 01 13 2012, 02:30

Laura rašo:
Sio veislyno suniukai smulkus,gerai pasirodo parodose.As ji rekomenduociau.Pati buvau nuziurejus ju pati sviesiausia suniuka,bet pasirodo ten berniukas,o man reiktu mergyckos.Seimininke daug su jeis uzsiima,vazineja po uzsienius i parodas.

Laura, dar mergytes???? hhhh
Atgal į viršų Go down
Greta
Dalyvis
Dalyvis
Greta


Pisces Miestas : Kėdainiai
Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2011-12-10
Age : 27

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPen. 01 13 2012, 02:50

simba3 rašo:
Laura rašo:
Sio veislyno suniukai smulkus,gerai pasirodo parodose.As ji rekomenduociau.Pati buvau nuziurejus ju pati sviesiausia suniuka,bet pasirodo ten berniukas,o man reiktu mergyckos.Seimininke daug su jeis uzsiima,vazineja po uzsienius i parodas.

Laura, dar mergytes???? hhhh

Simba3, siunčiau jum nuotraukytę per skype, bet jau nebeprisijungus buvot hhhh
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPen. 01 13 2012, 18:22

simba3 rašo:
Laura rašo:
Sio veislyno suniukai smulkus,gerai pasirodo parodose.As ji rekomenduociau.Pati buvau nuziurejus ju pati sviesiausia suniuka,bet pasirodo ten berniukas,o man reiktu mergyckos.Seimininke daug su jeis uzsiima,vazineja po uzsienius i parodas.

Laura, dar mergytes???? hhhh
Cia dar tik taip-pamaciau -noriu hhhh Pakolkas hebros per akis hhhh
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 EmptyPen. 01 13 2012, 20:01

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ieskau sunycio seimos draugo   ieskau sunycio seimos draugo - Page 6 Empty

Atgal į viršų Go down
 
ieskau sunycio seimos draugo
Atgal į viršų 
Puslapis 69Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ieskom mylimo draugo ;)
» Ieškau toiterjero
» ieskau toiterjero
» ieškau antros puses
» Ieskau pirkti mergyte

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Skelbimai :: Perku/Prašau padovanoti-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions