Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mano vardas Bela!

Go down 
+7
Jurga
Ortana
Dzekute
aida
banoli
lašelis
Lidija
11 posters
AutoriusPranešimas
Lidija
Naujokas
Naujokas
Lidija


Virgo Miestas : Tauragė
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-06-01
Age : 35

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 12 27 2011, 16:24

Mano vardas – Bela!

Belutes atsiradimas mano gyvenimas buvo tarsi stebuklas… Viskas prasidejo nuo to, kad nuo vaikystes namie auginome tik kates, taigi isvaziavusi studijuoti taip pat issigijau kate, grazia pilka, britu trumpaplauke katyte, lb ja mylejau, lepinau, bet ivyko tragedija ir musu katyte iskrito pro atvira langa…Ilgai ja apraudojau, nes lb prisirisu prie gyvuneliu, reikejo kazko tustumai sirdi uzpildyti…Drauge turejo toyterjera, vis pavydedavau kad gali iseiti su juo pasivaikscioti, gali ji vestis visur, taigi emiau zvalgytis i skelbimus, bet draugas grieztai nesutiko su jokio gyvuno laikymus, beto mokslai ejo i pabaiga, net nezinojom kur gyvenimas nuves toliau…Taciau patirtas stresas, mokslai, darbas susidejo i viena ir suslubavo sveikata, net mama kuri buvo grieztai pries sunis, norejo nupirkti man suniuka, mane, kad pasistaisys mano nuotaika ir praeis ta uzejusi depresija…taciau niekaip nesiryzau pati issigyti suniuko… Viena diena, turejo atvaziuoti brolis, laukiau jo, gaminau maista ir staiga skambutis i duris, atsidaro durys ir pro jas ibega mazas suniukas…nezinojau nei ka daryt, nei verkti nei rekti, uzeme kvapa, kad vos nepradejau dusti…Pasirodo draugas man nupirko maza toyterjeru veisles mergyte, kadangi pirko ne Kaune, tai broliui ja teko atvesti, taip mano gyvenime atsirado Bela…Taciau, ne tiek man ji buvo reikalinga, kiek as jai…Belutes vaikyste buvo lb sunki, ja is veislyno nusipirko draugo tevu dukra, taciau sunelio lb nemylejo vaikai, neturedami kur jos deti atidave savo sesei, bet ji isvyko i Norvegija, paskui tevam, kurie tik suniuka ryte paserdavo,o nakti grisdavo namo tik permiegoti, jie lb mylejo Belute, bet paprasciausiai nebuvo kam ja rupintis, suniukas nuolat likdavo namie vienas... taigi nusprende ja parduoti ir pasiule mano draugui, kuris man nieko nesakes, svarste dvi dienas ir nusprende, kad to suniuko man tikrai reikia…Db Bela, namu karaliene, visu mylima, lepinama, miega lovoje po mano kaldra, eina su mumis i svecius, o per Kaledas netgi gavo daugiausia dovanu!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 12 27 2011, 16:32

Smagu girdeti kad ir siai sunytei nusisypsojo likimas ir ji isigyjo mylincius seimininkus
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 12 27 2011, 16:56

Kokia uz sirdies griebianti istorija fli Is paskutiniu eiluciu suprantu,kad Bela daugiau neieskos namu, o cia ir liks. Todel palinkesime jum abiem (o gal net trim) daug dziaugsmingu akimirku, daug bucinuku ir zinoma skanestu cheers
Vizgi Sv.Kaledos - stebuklu metas \'fain bučkis
Atgal į viršų Go down
Lidija
Naujokas
Naujokas
Lidija


Virgo Miestas : Tauragė
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-06-01
Age : 35

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 12 27 2011, 17:43

Labai labai aciu banoli bučkis Jums taip pat graziu svenciu ir linkejimai nuo musu! sunny Jau 8 menesiai kaip Belute su mumis taaaaip
Atgal į viršų Go down
aida
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
aida


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 501
Join date : 2010-08-30
Age : 54

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: ...   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 12 27 2011, 18:02

Labai graudi Belos gyvenimo istorija, bet linksma, kad laiminga pabaiga. Sekmes jums Lidija auklejamt Belute ir gero bendravimo.
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 12 27 2011, 19:02

Kokia grazi istorija,labai labai dziaugemies uz jus !!!! Saunuoilis tavo draugas!!!!! bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyTr. 12 28 2011, 03:25

Sveiki Very Happy Kaip malonu,kad jūs susitikote!!!Pagaliau abi laimingos.Sėkmės bendraujant mūsų klube!!! Laughing
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Lidija
Naujokas
Naujokas
Lidija


Virgo Miestas : Tauragė
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-06-01
Age : 35

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyPir. 01 02 2012, 04:27

Sveikos aida, Dzekute ir Ortana!!! bučkis bučkis bučkis
Atgal į viršų Go down
Lidija
Naujokas
Naujokas
Lidija


Virgo Miestas : Tauragė
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-06-01
Age : 35

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyPir. 01 23 2012, 20:42

Belutes pirmoji ziema...net asaryte istrysko Smile

[You must be registered and logged in to see this image.][url][/url]
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyPir. 01 23 2012, 23:18

Oi kokia Belute grazuole, sniegelis matosi nebaido jos \'fain
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyPir. 01 23 2012, 23:29

kokia miela mergytė,ir striukytė labai stilinga clap .smagu,kad šuniukė turi mylinčią šeimininkę ir daug meilės thum
Atgal į viršų Go down
Greta
Dalyvis
Dalyvis
Greta


Pisces Miestas : Kėdainiai
Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2011-12-10
Age : 27

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 01 24 2012, 02:33

Gražuolytė Belutė. Nesibaido sniegučio visai susigedes vedimas thumb
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 01 24 2012, 05:56

labas Belute,kokia is sirdies griebianti istorija,,labai graziai aprasyta.. bučkis bučkis bučkis
o del stebuklo,tai rimtai ,kad augintiniai padeda..as irgi i Perlo sirgau ne depresijom,bet biski rimciau,ir dar tos netektys..tai kai Perlas pas mane atsirado,viskas praejo,jokiu ligu,silpnumo nieko;)))

dabar ziuriu i Belutes nuotrauka sniege ir galvoju,kaip jai pasiseke su tokia seimininke!!!su Jumis;)) net neabejoju,kad sitie 8menesiai kurios praleidzia su jumis,jai patys laimingiausi,ir geriausi!!!!! taaaaip taaaaip taaaaip taaaaip taaaaip \'fain
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 01 24 2012, 05:57

Jurga rašo:
kokia miela mergytė,ir striukytė labai stilinga clap .smagu,kad šuniukė turi mylinčią šeimininkę ir daug meilės thum

tu kaip visada viska pastebi,tikrai grazi;)) susigedes susigedes
Atgal į viršų Go down
Lidija
Naujokas
Naujokas
Lidija


Virgo Miestas : Tauragė
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-06-01
Age : 35

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 01 24 2012, 14:27

Banoli,Jurga,Greta ir Angela aciu labai uz grazius zodzius ir komplimentus ačiu bučkis Beje, sniego Bela visai nebijo, jau kai isvedu i lauka laksto ratais, kazko tai labai jau jai smagu, smagiau negu ant zolytes, gal todel kad pirma karta mato toki stebukla šuo Laughing



Cia miega jau pavargus ir prisilakscius...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 01 24 2012, 17:14

Saldus miegelis palakscius sniegelyje Sleep
Atgal į viršų Go down
guccis
Naujokas
Naujokas
guccis


Aquarius Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2012-01-26
Age : 31

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 01 31 2012, 01:53

Nuostabi Belutė, mielai sutikčiau kartu sniege palakstyti, aišku kai paaugsiu hhhh susigedes bučkis
Atgal į viršų Go down
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! EmptyAntr. 01 31 2012, 13:51

Lidija rašo:
Banoli,Jurga,Greta ir Angela aciu labai uz grazius zodzius ir komplimentus ačiu bučkis Beje, sniego Bela visai nebijo, jau kai isvedu i lauka laksto ratais, kazko tai labai jau jai smagu, smagiau negu ant zolytes, gal todel kad pirma karta mato toki stebukla šuo Laughing



Cia miega jau pavargus ir prisilakscius...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Grazuus ir saldus miegelis thumb wub
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mano vardas Bela! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano vardas Bela!   Mano vardas Bela! Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano vardas Bela!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mano Bondas
» Sveiki, mano vardas Pančitas
» Sveiki Visi! Mano vardas Chlo:)
» Mano Dinute :)
» mano Tikute :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions