Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
rodiklisDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 

Šunelių išdaigos ir kova su jomis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin

Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 684

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Tr. 10 28 2009, 01:06

Perlytė rašo:
cia taiiii jie moka,greit pagave ,, patvarko,, , niu saunuoliai , juk reikia pasirodyti, ka mokaaaaa :\'\'plium;: dar po to nors kiek panaudojot popieriaus, ar jau buvo visiskai sunaikintas ? :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\':
Liko truputelis,viduriukai rulonu Very Happy

Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

Libra Miestas : ...5km nuo jūros...
Pranešimų skaičius : 666

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Tr. 10 28 2009, 01:10

Admin rašo:
Perlytė rašo:
cia taiiii jie moka,greit pagave ,, patvarko,, , niu saunuoliai , juk reikia pasirodyti, ka mokaaaaa :\'\'plium;: dar po to nors kiek panaudojot popieriaus, ar jau buvo visiskai sunaikintas ? :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\':
Liko truputelis,viduriukai rulonu Very Happy
niu joooo, sau paminkstino popieriuka , matyt, taip praso seimininkes, tipo , ziurek, ir man kartais pavalyt reikia :;laf\'\': :\'\'low.:
Atgal į viršų Go down
simba3
super dalyvis
super dalyvis

Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Tr. 10 28 2009, 01:19

OI Diksyte protinga, atsipraso uz isdaigas :fli:\'\'
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Tr. 11 11 2009, 00:43

Deire rašo:
Paikas tai palyginus mažai išdaigų prikrečia, tik va jeigu keršija, tai žymėdamas kampus :\'bum:

O man atkamšydavo langus (dar senais laikais, kai langai kiauri bądvo). Žodžiu, su ja juokauti nebūdavo galima - tik kas negerai, tai ir ieškok kas sudrąskyta fanar

Isivaiduoju, eina kieme zmones , ziuri i jusu langus akis isplete affraid , o ten sunelis langus atkamso, budamas vienas namuose :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\':
komediantai jie geri-eina sau Smile
Atgal į viršų Go down
Ogis
Naujokas
Naujokas

Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 111

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Št. 11 14 2009, 23:23

viena iš Ogio išdaigų doh [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Rinoja
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

Cancer Miestas : Ukmergė
Pranešimų skaičius : 406

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 00:39

vajeeeeee,vargsai batukai Razz
Atgal į viršų Go down
Ogis
Naujokas
Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 00:55

Rinoja rašo:
vajeeeeee,vargsai batukai Razz

Su vaiko batais, kita istorija, išstrioko net nufotkint nespėjau doh čia tik naminės tapkės.......
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

Pranešimų skaičius : 6724

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 01:07

Ogis rašo:
viena iš Ogio išdaigų doh [You must be registered and logged in to see this image.]

alia sugalvok tu man taip ikurdint vargša Ogi :;\'\'gi:
Atgal į viršų Go down
Ogis
Naujokas
Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:03

lašelis rašo:
Ogis rašo:

Na manau nei vargšas nei ka......beje maistas jau virtuvėj . Wink kai esam visa šeima namie, būna kur nori šunelis...
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:09

na patariu tada nusipirkti boksa ir jame laikyt Ogi.....aš palieku saviškiui visus namus ir niekad neradau bordako
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:12

nu saunuolis OGIUKAS thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb

NA, BET IR PRIKRETE affraid hhhh hhhh hhhh -darbavosi kaip reikiant: vienas namuose cia vadinas........ hhhh hhhh hhhh demesio trukumas hhhh -reikia kazkaip, kad atkreiptu ir i ji demesi, o tai Ogis Ogis, o, kai kur iseina, tai manes nesiveda :king: :king: :king:
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:14

vajeeee, man net gaila pasidare, jau baret, ko gero??? tik db.pastebejau, kad Ogiukas issigandes koks guli savo kreziuke cr gaila maziuko, nebarkit, jau post factum-jis nesupranta Sad
Atgal į viršų Go down
Ogis
Naujokas
Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:16

lašelis rašo:
na patariu tada nusipirkti boksa ir jame laikyt Ogi.....aš palieku saviškiui visus namus ir niekad neradau bordako
Žinai nenoriu aš čia teisintis nei ka, :;\'\'gi: ,pas mus namie pakankamai vietos Ogiui kur lakstyti....... nuotraukoj nėra parodyta viso prieškambario ir bendro kambario su virtuve Surprised patarimas dėl bokso manau nėra pats protingiausias ......
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:17

musiske, nieko nesudraske beaugdama, tik kokius kelis vitpadzius is vyro batu hhhh , mano tapkiu vidus hhhh , ji pas mus ...is tasiu ...vokdavo...gumeles plauku, saldainius,...,net teisintis reikejo ne karta, toks itarimas, matyt, zmonems kildavo, kad mokom Basketball affraid hhhh hhhh hhhh
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:18

kiti laiko boksuose ir veislinius šunis....
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:18

Ogis rašo:
lašelis rašo:
Žinai nenoriu aš čia teisintis nei ka, :;\'\'gi: ,pas mus namie pakankamai vietos Ogiui kur lakstyti....... nuotraukoj nėra parodyta viso prieškambario ir bendro kambario su virtuve Surprised patarimas dėl bokso manau nėra pats protingiausias ......
pykti nereikia, jokiu piktumu cia nera---juk visos mylim savo kliackus kaip begaledamos thumb
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:21

Ogis rašo:
lašelis rašo:
o mano drauge, kur rasiau---taksiuka laiko virtuvej, voljere,nes kitu atveju, sako, namie nerastu nieko Smile sveiko, man ir gaila, o ka darysi, auginam taip , kaip galim, manoji be stabdziu---karaliauja lovoje :king: queen , kol nepareinam, is ten ir neislenda Smile
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:22

lašelis rašo:
kiti laiko boksuose ir veislinius šunis....
o kas tas boksas ? paaiskinkit man, blondinei hhhh hhhh hhhh ? voljeras? hhhh
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:25

Ogis rašo:
lašelis rašo:
Ogis rašo:

Na manau nei vargšas nei ka......beje maistas jau virtuvėj . Wink kai esam visa šeima namie, būna kur nori šunelis...

SUPER ATITINKA OGIS PAGAL TEMELE cheers cheers cheers cheers cheers thumb
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:27

voljieras bute irengtas tai buna koks kampas aptvertas ,o boksas tokia dežute nešiojama [You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Ogis
Naujokas
Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:28

Perlytė rašo:
Ogis rašo:
lašelis rašo:
pykti nereikia, jokiu piktumu cia nera---juk visos mylim savo kliackus kaip begaledamos thumb

Niekas ir nepyksta, tiesiog matydama tokią temą ir kitų šunelių išdaigas, norisi pasidalinti ir su savo..po tokių komentarų baisu ką parašys, pakomentuos, (nors esu už sveiką kritiką ) pagalvos ir ttt, manau keikvieno šunelis yra individualus, su savo charakteriu, su savo genais nenoriu išsiplėst ... bijau kad nebūtų , kaip kaikuriuose forumuose Sad
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:32

nebijok...mes taves tikrai nevalgysim :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\':
tik patarima daviau ir tiek ner ko čia susiraukt :\'\':ang;: :gel;:
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:34

...ir gerai darai thumb thumb thumb , palik tu tuos baisius forumus ramybej, as ir kai kurios kitos mergaites is ten ir parbegom cia, nes neimanoma, kai tau diktuoja salygas, ka turi valgyti tavo sunelis, to negalima ar ano, reikia kiekvienai auginti savo nuoziura, tam ir yra BUTENT SIS FORUMAS ir i sveika kritika sveikai ir reaguoti, -daugeliui irgi, zinau, nepatinka, kaip auginu Perlyte, bet jau yra taip kaip yra cheers cheers cheers cheers ir juk nieko nepakeisi, ar ne? Esu tolerantiska kitu atzvilgiu:) , mano nuomone, kaip ir laselio, neturi juk sutapti su tavo thumb thumb thumb aciu O FOTKES LIUKSISKOS thumb thumb thumb , kaip ir suniukas Smile
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:38

taip, kad siusk drasiai, komentuok savo ir kitu fotkes , ir, svarbiausia, bijoti nera ko ---cia pikciurnas tuoj uzblokuos cheers cheers cheers thumb hhhh , neliks ju, tik pabando, kokia is kokio urvelio islisti bounce hhhh
Atgal į viršų Go down
Ogis
Naujokas
Naujokas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Sk. 11 15 2009, 02:39

lašelis rašo:
nebijok...mes taves tikrai nevalgysim :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\':
tik patarima daviau ir tiek ner ko čia susiraukt :\'\':ang;: :gel;:

OK, labai sunku bendraut virtualiai, kai nežinai ką tikrai žmogus nori vienu ar kitu žodžiu pasakyti........
Beje į kitus forumus net nesiregistruoju, užtenka ten paskaitinėti ,koktu nuo kaikurių ale kinologių pasisakymų...tai tiek :gel;: hy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   

Atgal į viršų Go down

Šunelių išdaigos ir kova su jomis
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 215Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Šunelių išdaigos ir kova su jomis
» Lojimas ir kova su juo
» Mūsų šunelių rubeliai