Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Internetinės parduotuvės

Go down 
+34
vienturtee
Dzekute
Indra
liutas81
Muza
Egleee
sigituke
dange126
Laura
Viotinola
Muse
Jurga
Coconut
pupa
Oxygen
Ortana
gagutee
Justinappp
Disha
Nijolė
Sciara
rituliukas25
gucci
Diana
chansons
Bondas
lašelis
ryte
Ginta
Piktozauras
Exit
banoli
Sima
Angela
38 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
sigituke
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
sigituke


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-08-22
Age : 38

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyPen. 10 21 2011, 13:06

tikiuosi mano nera padidinti hhhh hhhh nes zinau kad tie patys S ir XS man per dideli Very Happy as namie be intero, tai gal i PM parasyk adresa ir tel bandysiu uzlekti paimtim pries tai paskambinsiu aciu jei siandien nesusitarsim tai tik pirmadieni prie pc busiu Suspect
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyPen. 10 21 2011, 18:28

As pasitikrinau kaineles ir ziuriu melynos rujos kelnaites kainuoja 2,38 dolerio o raudonos 7.12 dolerio kodas an2026 ar cia taip turi but ar klaidele padaryta,istikruju abejos 2,38 kainavo gi
Atgal į viršų Go down
Muza
Dalyvis
Dalyvis



Libra Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2010-12-11
Age : 33

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyPen. 10 21 2011, 19:56

Aš atėjau pasiskųsti dėl pet24.lt Evil or Very Mad Antradienį užsisakiau maisto šunims: 2*15kg (šunims į sodybą) ir Sams field pabandymui. Aišku apmokėjau internetu, tada trečiadienį jie man skambina ir sako, kad maisto 2*15kg neturi, o pinigų grąžint nenori: turiu imti kažką kito; na tada paėmiau Josera 20 kg ir 2 maišus Sams field. Pristatymo laiką buvau pasirinkusi ketvirtadienį (9-17h) tikslios valandos rinktis negalima Evil or Very Mad . Tai žodžiu 1 maišiuką Sams fieldo atvežė vakar (kurjeris dar ir pasiklydo); o kt. maistus gausiu tik pirmadienį. rabbit O savaitgalį būčiau jau perdavus, kad į kaimą nuvežtų.

Nu kas per parduotuvė: sakau gal galima pristatyti vakare prieš 17h, o jie man liepia su kurjeriu tartis. Na žodžiu sunervino juodai, daugiau niekad nieko iš jų neužsakinėsiu: ne tik reikiamo maisto negavau, bet ir laiko belekiek sugaišau vakar laukdamama; o dar ir susinervinau. Mad

Jau geriau nueiti į parduotuvę ir nusipirkti.
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyPen. 10 21 2011, 20:25

nuu nekas gavosi, tikrai kiauliskai pasielge. Tada klausimas ka jie isviso pas sau turi,ir daznaiusiai tokiose parduotuvese nurodoma,kad siuo metu prekiu nera. o cia uz nosies vedzioja Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyPen. 10 21 2011, 22:03

o musu dydziai geri Rolling Eyes ,sekmadienį turetumem vaziuoti i aeoruostą,tai mazdaug kur tu Jolyt gyveni kokia žinoma vieta parasyk ,nes gatvem tai nesigaudom tik prekybos centrais ir tai nevisais Smile atveztumem ir lituką 4you o jai pastu siuti tai nuo svoruio kaina ar kaip
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyPen. 10 21 2011, 22:41

Muza rašo:
Aš atėjau pasiskųsti dėl pet24.lt Evil or Very Mad Antradienį užsisakiau maisto šunims: 2*15kg (šunims į sodybą) ir Sams field pabandymui. Aišku apmokėjau internetu, tada trečiadienį jie man skambina ir sako, kad maisto 2*15kg neturi, o pinigų grąžint nenori: turiu imti kažką kito; na tada paėmiau Josera 20 kg ir 2 maišus Sams field. Pristatymo laiką buvau pasirinkusi ketvirtadienį (9-17h) tikslios valandos rinktis negalima Evil or Very Mad . Tai žodžiu 1 maišiuką Sams fieldo atvežė vakar (kurjeris dar ir pasiklydo); o kt. maistus gausiu tik pirmadienį. rabbit O savaitgalį būčiau jau perdavus, kad į kaimą nuvežtų.

Nu kas per parduotuvė: sakau gal galima pristatyti vakare prieš 17h, o jie man liepia su kurjeriu tartis. Na žodžiu sunervino juodai, daugiau niekad nieko iš jų neužsakinėsiu: ne tik reikiamo maisto negavau, bet ir laiko belekiek sugaišau vakar laukdamama; o dar ir susinervinau. Mad

Jau geriau nueiti į parduotuvę ir nusipirkti.
Jo nekokia tada svetaine.As tai jau gal apie puse metu uzsisakineju pas viena pana.Justinapp ja kazkada parekomendavo,tai taip prie jos ir likau.Cia jos nr.+37067155394Paprasyk kad atsiustu savo svetaines adresa ir pasiziuresi ka turi.Kainos tikrai vienos is pigiausiu.Galima net pasiklausti ar turi kokio jums naujo maistelio meginuku nemokamai zinoma hhhh
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyPen. 10 21 2011, 23:17

Juhu,kaip smagu,kad rūbeliai jau Vilniuje clap ,mums smagu,Jolei vargas susigedes ,ačiū Tau bučkis
Baisiai smalsu,ar pataikiau savo šunytei rūbų dydžius klaus
lauksim siuntinuko clap
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyŠt. 10 22 2011, 00:41

O man gerai tas pet24.lt pirkau sam fiel, tai kai ir uzsakiau ta diena ir atveze Wink
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Muza
Dalyvis
Dalyvis



Libra Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2010-12-11
Age : 33

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyŠt. 10 22 2011, 01:07

Piktozauras rašo:
O man gerai tas pet24.lt pirkau sam fiel, tai kai ir uzsakiau ta diena ir atveze Wink

Tai Jums pasiekė Very Happy , o man ne Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyŠt. 10 22 2011, 04:41

labas,

ryt nebusiu prie PC.

apie 1o val busiu Akropoli Kikoje su klijente susitinku.
nuo 11 val busiu seskines g. 22 kokias 2 ar 3 val. vaiku saidimu kambary.
tada varau i perkunkiemi. kiek ten busiu nesinau hhhh

jei ryte paskambinsit, pasiimsiu prekes ir atiduosiu Wink
siandien sms galit siusti.
su kuo jau sutarta, nesikartokit, pasirasiau 4you

sekmadieni nuo 13 val pas mane Salininkuose.
adresas Kelmijos sodu 55 g. /8, sodu bendrija žibute ;]
mano tel puslapiuke 4you

pakartosiu, prie kompo nebusiu visa diena 4you
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyŠt. 10 22 2011, 21:14

aisku,o gal kas zinot kurioi vietoi tie salininkai i kuria puse Smile
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyŠt. 10 22 2011, 21:32

Galetume susitikti prie Liepkalnio maksimos,ji randas vaziuojant link Minsko plento.O nuo ten jau parodyciau kaip davaziuoti iki Joles
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyŠt. 10 22 2011, 21:59

labas,

labai laukiam fotosesiju kas jau atsiemet, prasom pasirodyti, pasidalinti ispudsiais juks

man labai nesmagu pries Muza. Sumaisiau su Sigituke, prekes Neutral
saldainius pasiemiau ir pinigelius, o liko mazyli dar laukti pale

na , bet sugalvosiu ka nors Wink

salininkai yra prie oro uosto Wink
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyŠt. 10 22 2011, 22:00

ačiū,galetumem,jai kitom aplinkybem vien tiks pas jolytę i svecius vaziuociau,bet dabar vaziuojam pažystamu paimt is aeoruosto,net neparase dar kuria valanda ju atvaziuot.bet vistiek ankciau isvaziuosim,gal kur akropoli pavaiksciosim.o pazejom internete,sako vyras kad mes pro ten vaziuosim nuo baltos vokes,tai gal rasim ta gatve vaziuojant tuos sodus jolytes.uzsirasysi numeri jos jai sunku butu rasti.nezinau nei kuria valanda nieko,o dar masina siandien pardavem,rydienai skolinames rabbit pasimsiu gal mergas tai suos greit savo veislę numot ranka hhhh
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyŠt. 10 22 2011, 22:01

liutas81 rašo:
aisku,o gal kas zinot kurioi vietoi tie salininkai i kuria puse Smile

jums pro varena, pro Pagirius, tada Judsiliai, i miska ir as cia Smile
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyŠt. 10 22 2011, 22:11

ok ieskosim miške Very Happy
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptySk. 10 23 2011, 05:07

Jole,gavai zinute i pm?tai kiek man su pasto islaidom?jau pervedinet lt? Nekantrauju juos tureti rankose))
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptySk. 10 23 2011, 15:55

Angeliuk, issiusiu tik pirmadieni. vakar nebuvo kada, o siandien i miesta nesiruosiu, laukiu svaciu, juk Laughing

o kol neissiunciau, nesinau kiek kainuos confused

Pirmadieni visoms prasancioms pastu issiusiu is pat ryto 4you

Laseli, ta suknyte labai mano Airai tinka 4you jei ka, galiu perpirkti 4you
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptySk. 10 23 2011, 16:11

gerai,jus ten mergaites pačios sužiurekit kam tinka ta suknyte,nes mums ji tikrai per didele susigedes

o išsiust mano prekes parašysiu i PM adresiuka
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptySk. 10 23 2011, 23:03

Jolė rašo:
Angeliuk, issiusiu tik pirmadieni. vakar nebuvo kada, o siandien i miesta nesiruosiu, laukiu svaciu, juk Laughing

o kol neissiunciau, nesinau kiek kainuos confused

Pirmadieni visoms prasancioms pastu issiusiu is pat ryto 4you

Laseli, ta suknyte labai mano Airai tinka 4you jei ka, galiu perpirkti 4you

Jole sutarta cheers juks juks juks
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyAntr. 10 25 2011, 01:13

affraid ar cia pasikeite puslapio spalva rabbit kazi jai as nukirptau antkaklį nes kai uzsisakiau baisiai didelis ilgas.o vienas rubelis ir platus rabbit reiks ovaš insiut.
Atgal į viršų Go down
Muza
Dalyvis
Dalyvis



Libra Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2010-12-11
Age : 33

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyAntr. 10 25 2011, 01:40

sigituke rašo:
neberandu kur cia apie ta WC suniuku is Top shop, kazkas pirko, tai kokie atsiliepimai?? Smile

Pamiršau viešai apie tą dėžutę pasisakyti. Tikėjausi geresnio efekto. Kvapo tikrai nėra, kai pasisioja, nes nuo palučių tai man labai greitai kvapas atsiranda. Na šiaip man ta dėžutė geresnė išeitis nei palutės. Tik, kad brangoka, o visa kita tai visai neblogai. Be to kažkur skelbime mačiau kainą 200 lt

Dar radau atsiliepimą apie tą dėžutę, gal kam pravers "mes turime šią dėžutę, tai galiu pasakyti, kad už palutes geriau, bet aš tikėjausi geresnio efekto. Mano bernelis užlipa ant žolytės kaip ir viską gerai daro, bet dažnai nepataiko ant jos bet aišku ir ant palutės nepataiko būtna.
Be abejo kvapo mažiau, beveik nėra . Šuo apsiprato gana greit su ta žolyte, nereikėjo jokių pastangų. Nors yra toks tūkumas - mano bernelis ne visai dar supranta, kokią gražią jam "golfo" aikštelę nupirkau ir kartais randu jos šonus apgriauštus ) Smagu jam tą žolytę pakandžioti, bet jau kuo toliau tuo geriau elgiasi )"
Atgal į viršų Go down
dange126
Naujokas
Naujokas
dange126


Sagittarius Miestas : Svencionys
Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2011-06-03
Age : 45

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyAntr. 10 25 2011, 15:50

Sveikutes,gal kazkas kam netiko tiktu mums,nes mes per ziopluma grebl likom ant ledo susigedes
Atgal į viršų Go down
Muza
Dalyvis
Dalyvis



Libra Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2010-12-11
Age : 33

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyAntr. 10 25 2011, 18:22

Ačiū Gucci ir dar kartelį Jolei už puikius drabužėlius juks ir visus rūpesčius. Dydžius atitaikiau idealiai wub thum pasipuošim ir eisim į žmones visiems pasirodyti clap Very Happy
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 EmptyAntr. 10 25 2011, 18:54

dange126 rašo:
Sveikutes,gal kazkas kam netiko tiktu mums,nes mes per ziopluma grebl likom ant ledo susigedes


Čia žiūrekite: https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t105p525-parduodu-batukustasytesdrabuzelius

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės parduotuvės   Internetinės parduotuvės - Page 31 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Internetinės parduotuvės
Atgal į viršų 
Puslapis 3140Pereiti prie : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Parduotuvės Klaipėdoje
» Parduotuvės Kaune
» Parduotuvės Vilniuje

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Naudinga :: Zoo prekės-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions