Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Zarutė - mūsų spindulėlis :)

Go down 
+43
tadas
Milda
*Cile*
Diana
Mėta
Daiwyte
Dzekute
kola
lauriene
diasty
evelina17
ramvirb
aida
TOYOTA
Cakas
liutas81
Laura
Pinkis
Sciara
Coconut
pupa
Oxygen
Orixe
Ernesta
gagutee
Exit
gucci
svetlana
Sima
Ginta
banoli
Nijolė
anz1984
Muse
Jurga
Ortana
Justinappp
ryte
Angela
lašelis
Bondas
Piktozauras
rituliukas25
47 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next
AutoriusPranešimas
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 01:26

tai matau kad garaže hhhh hhhh hhhh , toks vaizdas kad statybose, hhhh hhhh hhhh
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 01:36

Jo, Ingutė atrodo kaip statybininkė. hhhh O Justina žadėjo,kad už poros savaičių garaže bus išklotos plytelės. thumb
Na bet baliui ir dabartinis garažo stovis nemaišė. thum drunky
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 01:55

jus ten visos kaip statybininkes atrodot laf , Justinappp reikejo jums ten duot tas plyteles ir per valanda butumet sumetusios prie afro
Atgal į viršų Go down
Oxygen
Dalyvis
Dalyvis
Oxygen


Virgo Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2011-02-20
Age : 42

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 02:08

pavėluoti,ale kuom nuoširdžiausi sveikinimai Zarutei flower flower flower flower flower flower flower
Atgal į viršų Go down
pupa
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
pupa


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 468
Join date : 2011-01-16
Age : 36

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 02:20

Su gimtadieniu Zarute geek geek geek
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 02:22

Gaila, kad ten tavęs Lašeli nebuvo. pale Su tokia darbų vykdytoja mygom visas garažas būtų išklotas plytelėmis. thumb
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 02:22




Ačiukas Oxygen ir Pupai už sveikinimus aciu aciu aciu
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 02:30

kad man nieks nieko nesake neeeeee , aš ten jums greit bučiau suvadovavus valiooooo ačiu
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 03:05

Lašiuk, kvietimas į Zarutės Gimtadienį buvo parašytas jau savaitės pradžioje ir tikrai kviečiau visus, kas gali ir nori. 4you
Tai tavo pagalba tikrai nebūtų pamaišius.

Na, manau dar tikrai susimatysime. Tikiuosi Kėdainiuose pamatyti Jūsų gausią šeimynėlę. queen queen
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 03:10

ne,Kedainius greičiausiai nebusiu neeeeee
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 03:22

Niu tai kodėl gi?
Kas trukdo, darbai ar finansai?
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 03:33

nei darbai,nei finansai...tiesiog taip susikloste viskas,kad ilgam prie namu priri6ta esu What a Face
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 03:39

rituliukas25 rašo:
Niu tai kodėl gi?
Kas trukdo, darbai ar finansai?
ui tas laselis musu patapo nebendraujantis,nelygis jai su mumim hhhh

nu kaip smagiai pasventem Zarutes gimtadieni valiooooo šoikis Su sokiais,dainom,tepukais... hhhh Patapom originalia apranga,niekas tokiu neturi.Nuotraukose sito nesimato,realiai atrodo super hhhh
Mano mazylis is nuovargio pasijuto laabai blogai,o vaistu nepasiemiau (bloga mamka) manaiu iki Kauno nedasivesiu,taip baisiai duso, kad baisu.Gryzus namo iskart tablete ikisau,tai atsigule ir vsio,miegos iki ryto.
O kol is Vilniaus isvaziavau affraid ant :zbignevo" baisiai pykau,gerai kad nuorodos buvo i Kauna,itariu buciau vel iki orouosto nukreipta.
Zarytes gimtadienio nuotraukas ikelsiu ryt,ba jau siandie sveikatos nera fli
Aciu sauniai kompanijai uz smagu sventima not
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 03:42

Ką gi padarysi. Bet kitą kartą tikrai lauksim prie kokių darbų pavadovauti cic hhhh Ir ne tik.... drunky
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 03:47

Ačiū dievui, kad Čipukui jau geriau, o tai jau nusigandau beskaitydama. Linkėjimai dideliausi jam pasveikti. bučkis
Keisk tu tą navigaciją greičiau Inguliuk. O tai sekantį kartą visai kur nors ne ten nusidrybausi. vedimas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 03:52

rituliukas25 rašo:
Ačiū dievui, kad Čipukui jau geriau, o tai jau nusigandau beskaitydama. Linkėjimai dideliausi jam pasveikti. bučkis
Keisk tu tą navigaciją greičiau Inguliuk. O tai sekantį kartą visai kur nors ne ten nusidrybausi. vedimas
Aga,gal geriau keisti gyvenamaja vieta hhhh eik,navigaciaj pasiskolinau specialiai i Vilniu atlekt,juk Juste taip graziai mane pasiskambinus uzkviete...Negalejau atsisakyt susigedes Skubinausi ieskot TOM TOM doh dzin ta navigacija ir bludijimas po sostine,uztad kokioj nuotaikoj esu ir kaip smagu buvo valiooooo Ui jau vel laukiu susitikimo queen
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 03:55

alia sugalvok tu man, kad aš nebendraujanti cic kiekviena miela diena aš čia inosi inosi inosi dar mažai ikip ikip ikip
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 04:00

lašelis rašo:
alia sugalvok tu man, kad aš nebendraujanti cic kiekviena miela diena aš čia inosi inosi inosi dar mažai ikip ikip ikip
Nu ir kas kad kasdien cia,nu ir ka...ne visad parasai,ne visad iskolioji ka hhhh liežuvis I susitikimus reikia vaziuot,o ne tik cia sedet liežuvis
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 04:04

neturiu laiko su visais čia pešiotis liežuvis liežuvis liežuvis , o ir namie turiu rupesčiu daugiau nei i valias What a Face What a Face What a Face
džiaugtis reiktu kad iš vis ateinu ,randu laiko jums beet
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 04:20

lašelis rašo:
neturiu laiko su visais čia pešiotis liežuvis liežuvis liežuvis , o ir namie turiu rupesčiu daugiau nei i valias What a Face What a Face What a Face
džiaugtis reiktu kad iš vis ateinu ,randu laiko jums beet
Vaje kokia ismandrejus blyn,kur tu dingsi neatejus cia,isprotetai sededama be forumo beet Rupesti tu hhhh Tai ka daryt Banoli,kai vaikai ir dar tuntai mazyliu gi Ir jai nera jokiu rupesciu i susitikimus vaziuot ir forume pasakaityt.Taip kad nenervuok cia gerai - laabai jau uzsiemus liežuvis
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 04:23

ui Banoli turi anukeliu?taigi sake kad netures ,kartais šypsenele pasakai,lyg nežinotum koia pas mane namuose situacija....
o taves tai aš nenervuoju numot ranka ,galiu ir vieta užleist,vis tiek čia dažniau nei aš buni ir bendrauji su visais scratch , buk klubo moderu, o aš einu atostogu
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 05:15

lašelis rašo:
ui Banoli turi anukeliu?taigi sake kad netures ,kartais šypsenele pasakai,lyg nežinotum koia pas mane namuose situacija....
o taves tai aš nenervuoju numot ranka ,galiu ir vieta užleist,vis tiek čia dažniau nei aš buni ir bendrauji su visais scratch , buk klubo moderu, o aš einu atostogu
As tau kaip spirsiu i subine,tai baigsis tau visos atostogos.Adminas tam yra beet
Atgal į viršų Go down
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 05:19

sveikinu, Ingute, pakilus pareiguose hhhh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 05:26

TOYOTA rašo:
sveikinu, Ingute, pakilus pareiguose hhhh
[You must be registered and logged in to see this image.]
ka cia lazdavoji hhhh bash As aplamai nesuprantu kas cia vyksta, Adminas skiria visa sita,prie ko cia as,as aplamai mazia cia bunu,tik po meetu arba pries meetus.Nu ziani kai esu dalyve tai .... susigedes Kazkokia cia nesamone suvele laselis,matyt ja sulijo lietus,o gal PMS jai? gi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 EmptyPir. 07 04 2011, 05:28

lašelis rašo:
ui Banoli turi anukeliu?taigi sake kad netures ,kartais šypsenele pasakai,lyg nežinotum koia pas mane namuose situacija....
o taves tai aš nenervuoju numot ranka ,galiu ir vieta užleist,vis tiek čia dažniau nei aš buni ir bendrauji su visais scratch , buk klubo moderu, o aš einu atostogu
Tai visiem pasisakyk ta savo situacija ir visi bus ramus ,niekam nekils klausimu,intrigu ir t.t Manes nekisk i savo reikalus bash
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarutė - mūsų spindulėlis :)   Zarutė - mūsų spindulėlis :) - Page 15 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Zarutė - mūsų spindulėlis :)
Atgal į viršų 
Puslapis 1523Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» ... mazute musu...
» Milė 2,7m. (Šiauliai)
» Musu Frutis
»  musu ŠANELĖ
» Musu Aira =)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions