Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mano saulutės

Go down 
+24
Muza
Muse
Daiwyte
pupa
Oxygen
ryte
gucci
Jurga
simba3
Sima
Justinappp
Nijolė
rituliukas25
Bondas
Laura
anz1984
Ginta
Exit
banoli
Angela
Ortana
Piktozauras
lašelis
svetlana
28 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next
AutoriusPranešimas
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyKv. 09 30 2010, 20:25

lašelis rašo:
O ant pacios nuotraukos nebandet rasyt kainu? Kad ir jusu veislyno puslapy?

nebandžiau aciu
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyKv. 09 30 2010, 20:31

Na va kokia spraga hhhh ,vertetu pabandyt. Kiek pamenu skelbimuose visur yra veislyno nuoroda,o va ten seimininkaujat jus... Visus galit supazindint kas ir kaip.
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyKv. 09 30 2010, 20:44

Na su tom kainų rašymu tai nėra nei paslaptis,nei ką.Skambučių būna ir daug ir rimtų ir kvailokų.O kai parašiau kad siūlykit savo kainą,tai išvis nieks neskambino.Gal išsigando hhhh Taip,gal ir nerašo kainos,kad nori pažint žmogų nors iš balso,iš klausymų,juk labai svarbu kur tavo vaikas nukeliaus,kiek mylės jį.Vakar prisijuokiau iš skambučio.Klausia aišku pirmiausia kainos o aš ir sakau-kiek pasiruošę mokėti.Na tai 250 lt,sakau o žinot kur skambinat,kad tai veislynas,kad net normalaus mišrūno už tiek negausit.Na balsas abejingas,nesigilino net.Manau pigiai nupirkę net nevertins to šunelio,paskui daug bėdų su jais atsitinka.Auginu ir aš iš idėjos,visus šeimos pinigus sukišu į šunis,maistą,guoliukus,kad tik jiems būtų smagu.O man užtenka parodų kaifo,tiek daug meilės aplink-tai didžiulis džiaugsmas kad aš juos turiu,kad tiek grožio laksto aplink.Na o pinigai...Vaikai aišku lieka nuskriausti,bet pažiūri į trenktą mamą,sako geresnės nenori Laughing Kai aš tik vieną Bleką turėjau,oi liūdėdavau kad meilės turiu neišdalintos daug.Irgi labai sunkiai mano svajonės po truputį pildėsi,teko gerokai visiems pasispausti.Bet nesigailiu nei dėl vieno savo gražuolio,tik va parodų,treniruočių norėtūsi daugiau.Bet tada miegot visai laiko neliktų,o vaikai mamą pamirštų hhhh Na super tie mūsų mažyliai thumb Ir veisėjos-kolegės mūsų fainos,dar man daug reikia mokytis,bet kaip smagu bendrauti parodose,keistis patirtim.Ir labai ačiū Svetlanai už visus patarimus Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyKv. 09 30 2010, 20:48

lašelis rašo:
Na va kokia spraga hhhh ,vertetu pabandyt. Kiek pamenu skelbimuose visur yra veislyno nuoroda,o va ten seimininkaujat jus... Visus galit supazindint kas ir kaip.

Iš patirties kitų veislynu , kai užrašo kainos , irgi visokios nesąmones ,pradeda rašyti į svečių knygą visokius komentarus.Pas mus gi , kaip ir pats nepirks , bet jau savo nuomonė išsakyti tai yra šventa juks
Geriau skelbime parašyti kaina , ir atjungti komentarus . hhhh gi
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyKv. 09 30 2010, 20:54

Ortana rašo:
Na su tom kainų rašymu tai nėra nei paslaptis,nei ką.Skambučių būna ir daug ir rimtų ir kvailokų.O kai parašiau kad siūlykit savo kainą,tai išvis nieks neskambino.Gal išsigando hhhh Taip,gal ir nerašo kainos,kad nori pažint žmogų nors iš balso,iš klausymų,juk labai svarbu kur tavo vaikas nukeliaus,kiek mylės jį.Vakar prisijuokiau iš skambučio.Klausia aišku pirmiausia kainos o aš ir sakau-kiek pasiruošę mokėti.Na tai 250 lt,sakau o žinot kur skambinat,kad tai veislynas,kad net normalaus mišrūno už tiek negausit.Na balsas abejingas,nesigilino net.Manau pigiai nupirkę net nevertins to šunelio,paskui daug bėdų su jais atsitinka.Auginu ir aš iš idėjos,visus šeimos pinigus sukišu į šunis,maistą,guoliukus,kad tik jiems būtų smagu.O man užtenka parodų kaifo,tiek daug meilės aplink-tai didžiulis džiaugsmas kad aš juos turiu,kad tiek grožio laksto aplink.Na o pinigai...Vaikai aišku lieka nuskriausti,bet pažiūri į trenktą mamą,sako geresnės nenori Laughing Kai aš tik vieną Bleką turėjau,oi liūdėdavau kad meilės turiu neišdalintos daug.Irgi labai sunkiai mano svajonės po truputį pildėsi,teko gerokai visiems pasispausti.Bet nesigailiu nei dėl vieno savo gražuolio,tik va parodų,treniruočių norėtūsi daugiau.Bet tada miegot visai laiko neliktų,o vaikai mamą pamirštų hhhh Na super tie mūsų mažyliai thumb Ir veisėjos-kolegės mūsų fainos,dar man daug reikia mokytis,bet kaip smagu bendrauti parodose,keistis patirtim.Ir labai ačiū Svetlanai už visus patarimus Very Happy

Ortana
tikra tiesa asa


"Aš irgi dar ne burtininke , aš tik mokausi" !!!!!!!!!!!!!

geek ploja ploja bučkis bučkis bučkis bučkis
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyKv. 09 30 2010, 21:27

svetlana rašo:
Esklingen rašo:
svetlana rašo:
Esklingen rašo:
Tai tada as nesuprantu kas reiskia tos baltos demes fol doh

Sorry, jeigu jus nematote skirtumo tarp baltos spalvos ir įrudžio , tai nežinau kaip aiškinti ... aciu confused
Nu ne vien man cia balta, man draugui irgi Smile na nesigilinam hhhh

Jus , kada busite parodoje , kur bus tas patinas , specialiai pažiūrėkite kaip jis atrodo , ir bus jums aišku. Apskritai dėl to patino , turiu savo nuomonė, bet čia nediskutuosiu dėl jo Basketball
O jus hhhh man dabar idomu labai Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyKv. 09 30 2010, 21:39

Esklingen rašo:
svetlana rašo:
Esklingen rašo:
svetlana rašo:
Esklingen rašo:
Tai tada as nesuprantu kas reiskia tos baltos demes fol doh

Sorry, jeigu jus nematote skirtumo tarp baltos spalvos ir įrudžio , tai nežinau kaip aiškinti ... aciu confused
Nu ne vien man cia balta, man draugui irgi Smile na nesigilinam hhhh

Jus , kada busite parodoje , kur bus tas patinas , specialiai pažiūrėkite kaip jis atrodo , ir bus jums aišku. Apskritai dėl to patino , turiu savo nuomonė, bet čia nediskutuosiu dėl jo Basketball
O jus hhhh man dabar idomu labai Very Happy

nesupratau??? What a Face
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyKv. 09 30 2010, 21:53

svetlana rašo:
Esklingen rašo:
svetlana rašo:
Esklingen rašo:
svetlana rašo:
Esklingen rašo:
Tai tada as nesuprantu kas reiskia tos baltos demes fol doh

Sorry, jeigu jus nematote skirtumo tarp baltos spalvos ir įrudžio , tai nežinau kaip aiškinti ... aciu confused
Nu ne vien man cia balta, man draugui irgi Smile na nesigilinam hhhh

Jus , kada busite parodoje , kur bus tas patinas , specialiai pažiūrėkite kaip jis atrodo , ir bus jums aišku. Apskritai dėl to patino , turiu savo nuomonė, bet čia nediskutuosiu dėl jo Basketball
O jus hhhh man dabar idomu labai Very Happy

nesupratau??? What a Face

Ten turejo but Ojjj jus (ta prasme kad sudominot) hhhh Man idomu kokia cia ta jusu nuomone apie ji Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyKv. 09 30 2010, 22:24

Esklingen rašo:


Ten turejo but Ojjj jus (ta prasme kad sudominot) hhhh Man idomu kokia cia ta jusu nuomone apie ji Smile

Aš tūriu apie ji savo nuomonė, ir čia mano nuomonė aciu Mane jis nedomina , kaip patinas veisimui. Daugiau neturiu ką pasakyti cig
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyKv. 09 30 2010, 22:39

svetlana rašo:
Esklingen rašo:


Ten turejo but Ojjj jus (ta prasme kad sudominot) hhhh Man idomu kokia cia ta jusu nuomone apie ji Smile

Aš tūriu apie ji savo nuomonė, ir čia mano nuomonė aciu Mane jis nedomina , kaip patinas veisimui. Daugiau neturiu ką pasakyti cig

Aisku, man ir jis nelba bet sunelis yra sunelis Embarassed vat Komarikas verta grieko hhhh
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 00:42

Na ir as ikisiu savo nuomone.
Manau ,kaina nera reikalinga skelbime, uztenka parasyti "sutartine". Protingam zmogui turi buti aisku, kad veislynas tikrai nepasiulys sunelio pigiai.
Mano atveju, pamaciau Muza, is pradziu galvojau , kad super brangu, po to nuvaziavau paziureti, stengiausi save atkalbeti, bet kai ikrito i sirdi suniukas, tai isuziau galvas visiems, tai ir pinigu is kazkur atsirado...
Del suneliu skirtingu kainu - tai Svetlana teisi-is patirties , mano kalyte susilauke 2 berniuku, vienodos sabalo spalvos, taciau jau nuo 2 menesiu matesi , kuris sunelis "geresnis", kurio kampai grazesni, kuris eina geriau, kurio ausyte ir snukutis grazesni, kurio sakandis teisingas bei dantys 6*6 Smile. Kainu skirumas tikrai gali buti 1500 ir 3000, bet tai tik tiems, kas supranta.
Patikekit, isigyti visus standartus atitinkanti suneli labai sunku, o dar kai nori parodose dalyvauti, ne tik dalyvauti, bet ir laimeti........
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 00:46

svetlana rašo:
lašelis rašo:
Na va kokia spraga hhhh ,vertetu pabandyt. Kiek pamenu skelbimuose visur yra veislyno nuoroda,o va ten seimininkaujat jus... Visus galit supazindint kas ir kaip.

Iš patirties kitų veislynu , kai užrašo kainos , irgi visokios nesąmones ,pradeda rašyti į svečių knygą visokius komentarus.Pas mus gi , kaip ir pats nepirks , bet jau savo nuomonė išsakyti tai yra šventa juks
Geriau skelbime parašyti kaina , ir atjungti komentarus . hhhh gi

o tai trintuku neturi? imi kas vakara ir i6trini komentarus durnus beet liežuvis beet
Atgal į viršų Go down
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 01:13

Geras straipsnis, bet taip tikroveje ir yra Smile


svetlana rašo:
lašelis rašo:
mergaites, musu žmones dar nedaauge iki tokio lygio kad suprastu su kuom ta veislyna valgyti ir kas tai yra iš vis per daiktas taaaaip taaaaip taaaaip ,nors skamba absurdiškai bet deja taip yra taaaaip taaaaip taaaaip .
galečiau veislynams tik palinket dideles kantrybes ir didelio noro dirbt su šunimis taaaaip taaaaip bučkis bučkis bučkis

Ačiū, lašėlis, malonų , kad yra palaikymas nuo jūsų bučkis bučkis bučkis

tai mes su draugė būna juokimės iš saves , kad tik tokie "kraizy" tea šunų mylėtojai aukoja savo gyvenimą , kad svarbiau nuvažiuoti su šunimis kažkur į užsienį į parodą, gauti titulą šuniui, vietoje to kad pailsėti prie jūros patiems. O paskui kada gimsta šuniukai su jais naktims nemiegi , augini , kaip savo vaikus....

Oi , ka čia kalbėti....

turiu viena gera straipsni , bet tik rusų kalba , arba kad moderatoriai nepiktu , aš čia nuoroda duosiu į ta saitą paskaityti , kas moka rusiškai, apie mūsų darbą ačiu

http://toychik.sitecity.ru/ltext_2607031742.phtml?p_ident=ltext_2607031742.p_0505043347
thumb thumb thumb
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 01:17

O kieno tas patinas, is kokio veislyno? Siandien su viena veiseja kaip tik apie ji diskutavome Smile

svetlana rašo:
Esklingen rašo:
svetlana rašo:
Esklingen rašo:
Tai tada as nesuprantu kas reiskia tos baltos demes fol doh

Sorry, jeigu jus nematote skirtumo tarp baltos spalvos ir įrudžio , tai nežinau kaip aiškinti ... aciu confused
Nu ne vien man cia balta, man draugui irgi Smile na nesigilinam hhhh

Jus , kada busite parodoje , kur bus tas patinas , specialiai pažiūrėkite kaip jis atrodo , ir bus jums aišku. Apskritai dėl to patino , turiu savo nuomonė, bet čia nediskutuosiu dėl jo Basketball
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 01:27

lašelis rašo:
svetlana rašo:
lašelis rašo:
Na va kokia spraga hhhh ,vertetu pabandyt. Kiek pamenu skelbimuose visur yra veislyno nuoroda,o va ten seimininkaujat jus... Visus galit supazindint kas ir kaip.

Iš patirties kitų veislynu , kai užrašo kainos , irgi visokios nesąmones ,pradeda rašyti į svečių knygą visokius komentarus.Pas mus gi , kaip ir pats nepirks , bet jau savo nuomonė išsakyti tai yra šventa juks
Geriau skelbime parašyti kaina , ir atjungti komentarus . hhhh gi

o tai trintuku neturi? imi kas vakara ir i6trini komentarus durnus beet liežuvis beet

Tai kad , kartais tokie komentarai, kad ne tik ištrinti ,bet ir bums norėsi

auklejimas ikip

Ginta ploja taaaaip

Aš dėl savo pirmų šuniukų , kada pirkau, tai netik rašiau laiškus į Rusiją, bet ir skambinau, ir neviena karta . Į Maskvą važiavau , viza, kelionė , tam paėmiau paskolą , nes nu labai -labai to šuniuko norėjau wub Ir antrą ir trečią paskolą banke paėmiau . Tai , kada tūri svajonė- viskas yra įmanoma , o mano svajonė nuo pat vaikystes buvo turėti veislyną ir tik kada jau buvo po 40 , mano svajonė tapo realybė
thum
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 01:35

Ginta rašo:
O kieno tas patinas, is kokio veislyno? Siandien su viena veiseja kaip tik apie ji diskutavome Smile


Ginta Manau , nereikia , svetimus šunys čia aptarinėti, būnam tolerantiški susigedes

Kiek vienam šeimininkui savo šuniukas yra pats gražiausias ir protingiausias , kaip tai gegutei jos vaikai flower wub
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 01:35

ir as prisijungsiu prie pokalbio Very Happy
man Jusu suniukai labai grazus wub

manau kad kaina turi but.. kai ieskai mazilio, zynai kokios pas tave galimibes... ir labai nemegstu skombint... o kai kaina yra, zinai ar verta skambint...ar sansu nera...
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 02:06

Tik dabar atidžiai perskaičiau tą rusišką straipsnį.Nu super teisingos mintys,taip viskas gerai,su jumoru parašyta.Aš kai Elį pamačiau-atvipo lūpą,seilės tik nubėgo,noriu ir viskas.O ieškojau kalytės hhhh Patinėlio kaip ir nereikėjo,bet iškart skambinau,tariausi.Na va būna kad pakeri ir nebegali be tų akyčių.O Zlota papuolė atsitiktinai.Ieškojau ryžos panelės,o išėjo juoda nagla mergina Very Happy O jie verti tų visų pinigų.O veisimas tiktai iš šalies juokingas atrodo.Kai pats tą praeini,oho kiek patirties.Nuo pirmos kergimo dienos benrdavau su vet ,išklausiau didelį nėštukės priežiūros,gimdymo kursą,darėm rentgeną prieš gimdant,labai laukėm,daug padėjo net mažasis sūnus.Kitą dieną visus raumenis skaudėjo nuo įtampos.Bet mums pasisekė-šauni,stipri mama visus išmaitino pati.Bet aš nedirbau dėl jos,visą dieną tik viriau ir maitinau mamą.O kažkada turėjau stebuklingo grožio bokserę,tik be dok.Nesutaupiau,o šuns norėjau net degiau.Super draugė buvo.Iki metų augindama vis svajojau kaip turėsim mažiukų.Nes tikrai nuostabaus sudėjimo,proto.Bet kuo toliau,tuo labiau gaila buvo jos sveikatos,o ir tų mažylių,kad paklius blogiems į rankas,kad nemylės kaip mes.Na ir neveisiau,nors patinas buvo netoli labai gražus.Matyt daug ko išmokau iš savo draugės,užaugau su ja dvasiškai.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 02:11

anz1984 rašo:
ir as prisijungsiu prie pokalbio Very Happy
man Jusu suniukai labai grazus wub

manau kad kaina turi but.. kai ieskai mazilio, zynai kokios pas tave galimibes... ir labai nemegstu skombint... o kai kaina yra, zinai ar verta skambint...ar sansu nera...

anz1984
Malonų žinoti ir jūsų nuomonė aciu

Diskutuojame , diskutuojame drink Manau įdomu ne tik man , bet ir visiems ir pirkėjams ir veislyno savininkams , kaip rasti bendra kalba apkabinimas

Nepatinka skambinti -galimą rašyti( čia nekainuoja), kiek vienas veislynas tūri savo pašto dėžute , tik ne SMS. Ir pradėti rašyti nuo to , kad aš noriu pirkti šuniuką , jis man reikalingas dėl.... ir nurodyti koks tas šuniukas pagal jūsų svajonė turėtu būti.
ačiu

Kiek vienas gerbiantis save veisejas atsakys į tokį laišką , kadangi jau gali jums patarti arba net pasiūlyti variantus.
taaaaip
Tada įrašyti į savo knygutė ( PVZ -Jolė -pianino) ir toliau rinkti informaciją, o po to jau priimti sprendimą , kur pavažiuoti pažiūrėti , o kur ir nosytė nekišti .

Čia gi ne vienos dienos sprendimas tūri būti.
Aš visa laiką siūlau -atvažiuokite -pažiūrėkite, nuvažiuokite dar į kitą vietą, trečią pažiūrėkite ir padarykite išvada , kur pirkti .
Aš ne kada ne statau klausimą taip -kad jeigu atvažiavote , tai būtinai ir pirkite
cic

Čia mano nuomonė geek
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 02:24

Na taip,būtina pasižiurėt.Juk dažnai nuotraukose šuniukas atrodo kitaip.Pvz Bleką labai sunku gražiai pagaut nuotraukoj,o iš tikro man jo snukutis labai gražus,Arytė kiekvienoj nuotraukoj atrodo super,Elis gražuolis,o va labai prisimerkia,ir akių grožio nesimato.O mažiukai,juk keičiasi kasdien,auga keičiasi,o pagaut gražiai sunku,kai vis juda.Nors keli pas mane ir atkeliavo su palydovais iš nuotraukų matyti.O labai malonu pakalbėt su protingais pirkėjais,kad ir ne pas mane pirksiančiais,o ir jei patarimų kas klausia,tai dalinuosi viskuo ką pati esu išbandžius,patyrus,girdėjus.Juk padėti gyvūnui visada reikia.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 02:31

Ortana rašo:
Na taip,būtina pasižiurėt.Juk dažnai nuotraukose šuniukas atrodo kitaip.Pvz Bleką labai sunku gražiai pagaut nuotraukoj,o iš tikro man jo snukutis labai gražus,Arytė kiekvienoj nuotraukoj atrodo super,Elis gražuolis,o va labai prisimerkia,ir akių grožio nesimato.O mažiukai,juk keičiasi kasdien,auga keičiasi,o pagaut gražiai sunku,kai vis juda.Nors keli pas mane ir atkeliavo su palydovais iš nuotraukų matyti.O labai malonu pakalbėt su protingais pirkėjais,kad ir ne pas mane pirksiančiais,o ir jei patarimų kas klausia,tai dalinuosi viskuo ką pati esu išbandžius,patyrus,girdėjus.Juk padėti gyvūnui visada reikia.

Ortana thumb
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 03:35

Teisingai thumb

Dziaukimes saviskiais, bet negali i kita suniuka akies neuzmesti ir neaptarti sa. Juk mes dar ir lietuviai.
As tai daugybes veislynu tinklapius ne tik Lietuvoje , bet ir uz jos ribu isnarsau, pasnekam su dukra, kokio dar noretumem.
Bet siais metais gal uzteks, nes be 3 zaisliuku dar turiu Samojede bei balta dideli katina.
Prieziuros visiems reikia, reikia ir isvedzioti ir paskiepyti ir....



svetlana rašo:
Ginta rašo:
O kieno tas patinas, is kokio veislyno? Siandien su viena veiseja kaip tik apie ji diskutavome Smile


Ginta Manau , nereikia , svetimus šunys čia aptarinėti, būnam tolerantiški susigedes

Kiek vienam šeimininkui savo šuniukas yra pats gražiausias ir protingiausias , kaip tai gegutei jos vaikai flower wub
thumb
sa
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 03:51

labai graziai diskutuojam thumb
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 03:55

banoli rašo:
labai graziai diskutuojam thumb

angel
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 EmptyPen. 10 01 2010, 03:58

[quote]
Ginta rašo:
Teisingai thumb

Dziaukimes saviskiais, bet negali i kita suniuka akies neuzmesti ir neaptarti sa. Juk mes dar ir lietuviai.
As tai daugybes veislynu tinklapius ne tik Lietuvoje , bet ir uz jos ribu isnarsau, pasnekam su dukra, kokio dar noretumem.
Bet siais metais gal uzteks, nes be 3 zaisliuku dar turiu Samojede bei balta dideli katina.
Prieziuros visiems reikia, reikia ir isvedzioti ir paskiepyti ir....

Oooooo!!!
thumb
Samojede!!!!!!!! Koks grozis! a kur nuotraukos paziureti? Baltas didelis katinas??? Nuotraukos i studija!!!!! foto taaaaip taaaaip šoikis
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Sponsored content





Mano saulutės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano saulutės
Atgal į viršų 
Puslapis 430Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mano Bondas
» Mano Tutis :)
» Mano Dinute :)
» Mano Bekute
» mano Tikute :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions