Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Perlas-Perliukas

Go down 
+47
Beta
Dzekute
Mėta
Mazas
Greta
diasty
Wunderbar
Egleee
sigituke
mante
liutas81
Mona
TOYOTA
Daiwyte
Piplys
Zivile
vestuliukas
Bondas
*Cile*
Oxygen
Coconut
pupa
gagutee
Jurga
Laura
Indra
rituliukas25
Nijolė
Disha
gucci
chansons
Ginta
ryte
svetlana
Sima
Sciara
Justinappp
mortale
Exit
lašelis
Ortana
Piktozauras
banoli
Diana
Muse
anz1984
Angela
51 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Next
AutoriusPranešimas
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPir. 05 30 2011, 01:03

Angela rašo:
Aaaa!!! Mane siandien Perlas labai nudziugino! Pasirodo jis moka vaikscioti be pavadzio klausyti.. isejom vakare po lietaus i lauka..pavaiksiojom kieme,uz namo..puikiai klause,nuo manes toli nebego!saunuolis,grizes skanestuku gavo!
valiooooo vedimas flower flower flower sunny
Oi,Angela.labai džiaugiuosi su tavimi ,šaunuolis Perliukas clap .man begalo smagu,nes žinau,kaip pati didžiavausi kai pradėjau Tera vedžioti be pavadėlio.Jau senokai buvau uždėjusi,mano Terutė bėgioja be jo ,atbėga kada pakviečiu,neina toli nuo manęs,o pabėgusi į priekį atsisuka pažiūrėti kur esu.Visada nešiojuosi sauso maistelio kišenėje,nors namie bliudelyje jo visada yra,bet jai skaniau iš rankų.Tai laikas nuo laiko pasikviečiu Tera pavaišinti,o ir man drasiau,jei kas turėsiu kuo prisivilioti taaaaip
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPir. 05 30 2011, 01:14

Jurga rašo:
Angela rašo:
Aaaa!!! Mane siandien Perlas labai nudziugino! Pasirodo jis moka vaikscioti be pavadzio klausyti.. isejom vakare po lietaus i lauka..pavaiksiojom kieme,uz namo..puikiai klause,nuo manes toli nebego!saunuolis,grizes skanestuku gavo!
valiooooo vedimas flower flower flower sunny
Oi,Angela.labai džiaugiuosi su tavimi ,šaunuolis Perliukas clap .man begalo smagu,nes žinau,kaip pati didžiavausi kai pradėjau Tera vedžioti be pavadėlio.Jau senokai buvau uždėjusi,mano Terutė bėgioja be jo ,atbėga kada pakviečiu,neina toli nuo manęs,o pabėgusi į priekį atsisuka pažiūrėti kur esu.Visada nešiojuosi sauso maistelio kišenėje,nors namie bliudelyje jo visada yra,bet jai skaniau iš rankų.Tai laikas nuo laiko pasikviečiu Tera pavaišinti,o ir man drasiau,jei kas turėsiu kuo prisivilioti taaaaip

Jei tik pas mus nebutu tu siauru gatviu kur masinos vazineja tai jis eitu irgi be pavadzio,bet kadangi jis nebijo masinu..as prisibijau taip ji leisti.. bet ten kur didele pieva nera masinu,Perlas gauna laisve.. ir tai ziuriu kad koks suo neatbegtu..
O Tera tai bijo,kad nepaliktumei jos kur,del to atsisukineja,labai dziaugiuos ir uz jus abi,kad Terai nebereikia pavadzio;) kad taip klauso,nes tai tikrai dziugina;)) aisku buna,kad Perlas prisidirba..bet pfu pfu pfu kol kas gerutis.. angel
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyAntr. 05 31 2011, 15:35

Oi koks tas Perliukas numylėtas mamos,išlepintas berniukas,o antkakliukas visai idomus,vasariškas toks thumb
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPir. 06 06 2011, 00:38

Nijolė rašo:
Oi koks tas Perliukas numylėtas mamos,išlepintas berniukas,o antkakliukas visai idomus,vasariškas toks thumb

Aciu Nijolyte,jus kaip visada viska pastebite susigedes sosk sosk sosk
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPir. 06 06 2011, 00:45

Mano vasara-prasidejusi... juks juks juks

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]




O cia ne mano ft,bet man labai grazu aprengti suniukai...nerealiai atrodo..!!!! ir dar tas vezimelis!! aisku,cia jau daugiau suniuku turintiems seimininkams! foto is uzsienio..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPir. 06 06 2011, 13:36

Angela,na kaip nepastebėt tokio gražuoliuko,irgi geras pozuotojas,tikras modeliukas mažas,niekaip negaliu patikėti,kad jis pikčiurniukas kartais būna,tokia mielybė susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPir. 06 06 2011, 17:01

Nijolė rašo:
Angela,na kaip nepastebėt tokio gražuoliuko,irgi geras pozuotojas,tikras modeliukas mažas,niekaip negaliu patikėti,kad jis pikčiurniukas kartais būna,tokia mielybė susigedes

Jis ne ant visu piktas,tik tiem kurie jam neitiko.. man ir Jole ir laura ir kokosiuko seiminke sake kad tai paauglyste,ir jis is to isaugs.. sunny sunny kol kas kieme su nieko nesusikibo.. bash 4you
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPir. 06 06 2011, 17:21

Angela rašo:
Nijolė rašo:
Angela,na kaip nepastebėt tokio gražuoliuko,irgi geras pozuotojas,tikras modeliukas mažas,niekaip negaliu patikėti,kad jis pikčiurniukas kartais būna,tokia mielybė susigedes

Jis ne ant visu piktas,tik tiem kurie jam neitiko.. man ir Jole ir laura ir kokosiuko seiminke sake kad tai paauglyste,ir jis is to isaugs.. sunny sunny kol kas kieme su nieko nesusikibo.. bash 4you
Oi kaip mama savo mažį gina,palepintas palepintas vaikinas,diržiuko negavęs susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
gagutee
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gagutee


Aries Miestas : Vilkaviskis- Kaunas
Pranešimų skaičius : 556
Join date : 2011-01-13
Age : 36

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPir. 06 06 2011, 17:26

Grazuolis vyras susigedes 4you
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPir. 06 06 2011, 17:30

Ne nemusu..nors ir kartais labai isveda is kantrybes.. uztenka parodyt zenkla nu nu nu jei uzdara patalpa o jei lauke,tai kur cia tau klausys,,o jei dar kvapeliai galvyte susuko tai mamka lieka paskutinej vietoj:DDD

Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPir. 06 06 2011, 17:32

Perlas plunksnas kedena vasareles saule galvele jam kaitina hhhh grozybe jis pas tave Angela taaaaip o,kadirpalepintas , tai kuriis musu nepalepina savo mylimuku ane manoji per menesi an tiekispindejo,kad nezinau kaipdaba reikes ja i vieta pastatyti hhhh
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyTr. 06 08 2011, 21:09

banoli rašo:
Perlas plunksnas kedena vasareles saule galvele jam kaitina hhhh grozybe jis pas tave Angela taaaaip o,kadirpalepintas , tai kuriis musu nepalepina savo mylimuku ane manoji per menesi an tiekispindejo,kad nezinau kaipdaba reikes ja i vieta pastatyti hhhh

wow kokios eiles liejasi is banoli,miela wub wub o man labai smagu,kad visi juo grozisi,vadinasi as puikiai priziuriu savo mazyli apkabinimas sa del Tinos,issiilgus taves,klausys dar labiau, taaaaip susigedes
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyTr. 06 08 2011, 21:30

Vakar Perlas atidare maudymosi sezona..!!! Grozekites bur nosis

[You must be registered and logged in to see this image.]
As plaukiu!!!!kur krantas????
[You must be registered and logged in to see this image.]
Rausiam rausiam,uzuodziau salduji lobi!!!!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ne,as daugiau nelipsiu!!!!tik kojyte pamirkysiu.. Razz
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mamyte,karsta!!!!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Saugau daiktus..


O vakar vakare po visu maudyniu,Perlas man iskrete isdaiga..sudraske savo megstama spalvota kamuoliuka ir istrauke ta visa vata po kambari..,jau toks buvo nupirktas antras,tai gavo su laikrasciu per grindis,ir kaip nuruko.... bet teks dar viena pirkti))))
flower flower flower

Atgal į viršų Go down
gagutee
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gagutee


Aries Miestas : Vilkaviskis- Kaunas
Pranešimų skaičius : 556
Join date : 2011-01-13
Age : 36

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyKv. 06 09 2011, 15:23

Oi kaip graziai maudosi , o jau koks pukiukas Smile reiks ir manosioms tokia pramoga sugalvot - bet joms manau ir balijukes uzteks hhhh
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPen. 06 10 2011, 06:26

gagutee rašo:
Oi kaip graziai maudosi , o jau koks pukiukas Smile reiks ir manosioms tokia pramoga sugalvot - bet joms manau ir balijukes uzteks hhhh

Ir saindien buvom;))) jau daug graziau plauke,bet pats i vandeni nelipa...ne uz ka Very Happy ooo taip jums uzteks dideles dideles balejukes juks juks
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPen. 06 10 2011, 21:00

Nu va parasiau katik 2 prasymus i aukstasias mokyklas..paziuresim pasiseks ar ne..nes pretenduoju i valstybes finansuojama moksla.. o jei ne tada Angela eis dirbti.. rabbit drunken drunken drunken

Man kita savaite itempa...profesinis egzas..plius verslo plano ginimas.. paskutiniai pasikartojamai savaitgali...uj kaip pergyvenu... sosk sosk sosk sosk

bash tea
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyPen. 06 10 2011, 21:12

Viskas bus gerai,o kur nori ir ką studijuoti? rabbit drunken
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyŠt. 06 11 2011, 03:34

Laikysim uz tave kaip sakoma pirstus sukryziave taaaaip
Atgal į viršų Go down
Bondas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Bondas


Miestas : Jonava
Pranešimų skaičius : 484
Join date : 2009-12-21

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyŠt. 06 11 2011, 17:11

Linkim Angelai sekmės darbų ginime ir tapti aukštosios mokyklos studente šoikis
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptySk. 06 12 2011, 00:22

Aciu labai bučkis bučkis bučkis bučkis apkabinimas

Noriu testi versla,marketingo vadyba pasirinkau.. susigedes

O siandien Perliukas sokdamas nuo laiptu laiptineje..vos kojos nesulauze..per stebukla.. jis isizaides lakste ,staiga ibego i laiptine ir girdim BUM..... ziurim,letenele pakeles... galvojau nu jau viskas,prisidirbo.. bet nieko pasipurte ir vel lakstyt.. bash doh
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyTr. 06 15 2011, 01:47

Ooooo siandien Perliukas pavare visa to zodziu prasme!!!! Atsigyne ir puole kaimynu laika!!! Taip ramiai vaiksciojom staiga atbego kaimynu suo Bosas,ir davai gainiot Perliuka tas vargsas laksto,tai Perlui atsibodo sustojo ir davai urgzti ir gintis!!!! Mes visi affraid affraid affraid affraid affraid

xi xi mano berniukas saunuolis

wub wub


tea tea
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyTr. 06 15 2011, 03:08

Kad jau susitikime mates kad tavo kovinis bum
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
gagutee
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gagutee


Aries Miestas : Vilkaviskis- Kaunas
Pranešimų skaičius : 556
Join date : 2011-01-13
Age : 36

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyTr. 06 15 2011, 14:51

Neisivaizduoju sio puku kamuoliuko pikto hhhh susigedes
Atgal į viršų Go down
vestuliukas
Dalyvis
Dalyvis
vestuliukas


Virgo Miestas : kelme
Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2011-01-15
Age : 35

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyTr. 06 15 2011, 15:03

Perliukas matyt nebesugalvojo ko daugiau griebtis kaip ginybos Very Happy as taip pat jo neisivaizduoju pikto Smile jis man toks gerietis Smile
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 EmptyTr. 06 15 2011, 19:41

Aaaaa!!!!!!!!! As tai padariau yes yes yes!!!!!! Uz verslo plano parasyma 10!!!!! Telieka rytoj islaikyti kvalifikacijos egzamina,...ir pirmadieni apsiginti plana,ir viskas!!!
juks juks juks

O cia sios savaites kasdienybe..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nauja miegojimo poza,aukstyn galva,taseje (ne savo)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Perlas-Perliukas - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 23 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Perlas-Perliukas
Atgal į viršų 
Puslapis 2338Pereiti prie : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions