Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kiek Jusu augintinis sveria?

Go down 
+89
Dipsis12
Paris
Milda
sirsenas
Renatukas
i-ina
ausra.martineniene
snieguole
juozas
deeim
Dainora
Gabija
Notte
Mėta
Mazas
enigmaaa
RŪTABA
dali
Jum
Dianukas
Dzekute
Loretukas147
Mimi_
Wunderbar
paukšte
gerduteaaa123
egluteee
sigituke
Wanessa
rutaiga
kortesa
daivuliukasm
Cakas
Viskis
aida
vestuliukas
Viotinola
Coconut
*Cile*
mante
Oxygen
gagutee
pupa
eglike
Orixe
Nijolė
rituliukas25
Disha
Sima
toiciuke
Bagira22
Angela
Ginta
svetlana
Jurga
Diana
*GUCCI*
Pinkis
TOI
aishkutia
gucci
chansons
TOYOTA
monika
Citrina
Dan25
Muse
Janeta
Ramune777
Bondas
Sciara
pro100egle
mortale
Ortana
ryte
Ernesta
liutas81
Piktozauras
anz1984
Simute17
dziuditele
Laura
banoli
Exit
lašelis
Ogis
simba3
Rinoja
Admin
93 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyŠt. 04 02 2011, 17:52

Jurga rašo:
faniukea rašo:
mortale rašo:
del svorio. pati tokio norejau, bet esu smarkiai apsigalvojus. Visu pirma toks suniukas ne 14 metu mergaitei priziureti, jis yra silpnas, lepus, dazni kauliuku luziai, visada reik maistelio ziuret, buna daug kam alergiski. O kam tau nestandartinis suniukas? standartas yra virs kilogramo. ir beje, ziuriu labai pergyveni del suns spalvos... tai gal pirma reiketu daugiau priaugti siam norui tureti toyterjera.. ir isvis sie sunys manau nera tinkami vaikam..


Na aš užauginau jau viena šuniuka ... asas ji svere 1,2 kg Smile esu jau tai patyrusi, užauginau 12 metu suniuka bet deje jam nuo sauso maistelio vezys issivyste.... Sad Sad
o del spalvos, tai moku ne simta ar du kad pirma pasitaikiusi griebciau \'fain \'fain

kažko nesupratau,mergaitei 14 metų,iš jų 12 augino šunelį klaus


aisku mama padejo bent 7 metus auginti tai tikrai , nes gi dar maza buvau Very Happy o paskui jau man liepdavo priziureti vesti i lauka, maitinti , maudyti queen
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyŠt. 04 02 2011, 17:55

geras cia Very Happy 12metu,as kazkaip manau kad cia ne vaikam zaislai sitie sunukiai,nors myli labai vaikus,bet jie isisrenka sau seiminika.
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyŠt. 04 02 2011, 18:56

Tikrai ne vaikam tokie suniukai..jau turejom viena pavyzdi.
Atgal į viršų Go down
Viotinola
Naujokas
Naujokas
Viotinola


Aquarius Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2011-04-01
Age : 45

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyŠt. 04 02 2011, 19:18

O koks normalus max svoris būna suaugusio šuns?
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyŠt. 04 02 2011, 19:28

iki 3kg taaaaip
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyŠt. 04 02 2011, 19:37

na, pamatysim kaip istikruju po kokiu puses metų Smile) thumb
ar paaugliam tie suniukai tinka idej
Atgal į viršų Go down
pupa
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
pupa


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 468
Join date : 2011-01-16
Age : 36

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyŠt. 04 02 2011, 19:41

faniukea rašo:
na, pamatysim kaip istikruju po kokiu puses metų Smile) thumb
ar paaugliam tie suniukai tinka idej
idomiai cia nuskambejo...tai jei mastai ar tinka,tai gal nereikia tada... pale
Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyŠt. 04 02 2011, 20:14

faniukea rašo:
mortale rašo:
del svorio. pati tokio norejau, bet esu smarkiai apsigalvojus. Visu pirma toks suniukas ne 14 metu mergaitei priziureti, jis yra silpnas, lepus, dazni kauliuku luziai, visada reik maistelio ziuret, buna daug kam alergiski. O kam tau nestandartinis suniukas? standartas yra virs kilogramo. ir beje, ziuriu labai pergyveni del suns spalvos... tai gal pirma reiketu daugiau priaugti siam norui tureti toyterjera.. ir isvis sie sunys manau nera tinkami vaikam..


Na aš užauginau jau viena šuniuka ... asas ji svere 1,2 kg Smile esu jau tai patyrusi, užauginau 12 metu suniuka bet deje jam nuo sauso maistelio vezys issivyste.... Sad Sad
o del spalvos, tai moku ne simta ar du kad pirma pasitaikiusi griebciau \'fain \'fain
Tu neuzauginai, uzaugino tavo tevai, o tu tik turejai augintini kuri dabojai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyŠt. 04 02 2011, 23:37

jūs nespręskite ar man auginti ar ne, jei yra neatsakingų žmonių nebutinai turiu būtu as neatsakinga. thumb
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptySk. 04 03 2011, 00:45

faniukea rašo:
jūs nespręskite ar man auginti ar ne, jei yra neatsakingų žmonių nebutinai turiu būtu as neatsakinga. thumb

tamsta tikrai užsidirbsi bana
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptySk. 04 03 2011, 02:14

faniukea rašo:
jūs nespręskite ar man auginti ar ne, jei yra neatsakingų žmonių nebutinai turiu būtu as neatsakinga. thumb
žinoma,kad ne mes nuspresime.gal but tik per drąsiai pasakei kad tu uzauginai suniuka12metu pati,pamirsai tevelius jus auginote visi kartu ir saunu.dar sauniau jai ir toliau auginsite su meile ir atsakomybe.
Atgal į viršų Go down
Oxygen
Dalyvis
Dalyvis
Oxygen


Virgo Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2011-02-20
Age : 42

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyPir. 04 04 2011, 15:29

na va-mums 4mėn ir sveriam 1,1 kg sarmata sarmata sarmata
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyPir. 04 04 2011, 20:34

mes vis dar 1,4kg,nors po rujos biski kuno formos pasikeite is paneles moteriske \'fain
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyPir. 04 04 2011, 22:14

Sveiki, gal nuskambės įdomiai kokio ūgio yra jūsų augintintis jei jis sveria 2kg Smile
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyPir. 04 04 2011, 22:23

Jie gali buti ivairaus ugio sverdami 2 kg.Tai priklauso nuo kaulu smulkumo ir koju ilguma.Maniskis sveria 1,7 ir ties ketera yra apie 27cm.Mamos suo sveria 2,200kg ir ties ketera yra tiek pat.
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyPir. 04 04 2011, 23:01

faniukea rašo:
Sveiki, gal nuskambės įdomiai kokio ūgio yra jūsų augintintis jei jis sveria 2kg Smile

Ziuriu tu ne kad kiek pacio suniuko nori o svarbu ka kiti pamanus, oo koks mazas ar sitas per didelis, tai nesismulkink imk jorka ir viskas Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyAntr. 04 05 2011, 02:14

faniukea rašo:
Sveiki, gal nuskambės įdomiai kokio ūgio yra jūsų augintintis jei jis sveria 2kg Smile

Coco 2kg ūgis 27cm
Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyAntr. 04 05 2011, 16:13

Man atrodo fainukei ne suns reikia, o reto individo-pasipuikuot kad galetu
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyAntr. 04 05 2011, 17:58

mortale rašo:
Man atrodo fainukei ne suns reikia, o reto individo-pasipuikuot kad galetu

ne No
as tiesiog kad ir bet kokia smulkmena perku renkuosi ilgai ir siaip esu smulkmeniska idej noriu mazo rudo suniuko ir tiek queen
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyAntr. 04 05 2011, 19:26

faniukea rašo:
mortale rašo:
Man atrodo fainukei ne suns reikia, o reto individo-pasipuikuot kad galetu

ne No
as tiesiog kad ir bet kokia smulkmena perku renkuosi ilgai ir siaip esu smulkmeniska idej noriu mazo rudo suniuko ir tiek queen
Šuniukas,ne batai,koki modelį nusipirkai,tokį ir turi .o,kas jei jis užaugs,ne tokio standarto,kaip nori,bus didesnis,aukštenis,stambesnis gi ?Net mačius šunelio tėvus,nežinai,koks bus užaugęs, kiek svers 1.5 kg,ar 2.5,o gal 3 kg.
Nesuprantu,ko čia įsikalti-svoris,ugis... gi ?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyAntr. 04 05 2011, 22:17

Jurga rašo:
faniukea rašo:
mortale rašo:
Man atrodo fainukei ne suns reikia, o reto individo-pasipuikuot kad galetu

ne No
as tiesiog kad ir bet kokia smulkmena perku renkuosi ilgai ir siaip esu smulkmeniska idej noriu mazo rudo suniuko ir tiek queen
Šuniukas,ne batai,koki modelį nusipirkai,tokį ir turi .o,kas jei jis užaugs,ne tokio standarto,kaip nori,bus didesnis,aukštenis,stambesnis gi ?Net mačius šunelio tėvus,nežinai,koks bus užaugęs, kiek svers 1.5 kg,ar 2.5,o gal 3 kg.
Nesuprantu,ko čia įsikalti-svoris,ugis... gi ?

tai beveik kaip loterija thumb
Atgal į viršų Go down
vestuliukas
Dalyvis
Dalyvis
vestuliukas


Virgo Miestas : kelme
Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2011-01-15
Age : 35

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyAntr. 04 05 2011, 22:45

musu Stirnyte dabar apie 3kg sveria po gimdymo Smile nors valgo daug bet sukudus labai yra:) svarbiausia nea svoris suniuko, o meile jam Smile mano Stirnyte budama nescia ir stora vistiek buvo pati graziausia Smile
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyTr. 04 06 2011, 01:12

vestuliukas rašo:
musu Stirnyte dabar apie 3kg sveria po gimdymo Smile nors valgo daug bet sukudus labai yra:) svarbiausia nea svoris suniuko, o meile jam Smile mano Stirnyte budama nescia ir stora vistiek buvo pati graziausia Smile

tai gal turite suniuku pardavimui?Smile
Atgal į viršų Go down
vestuliukas
Dalyvis
Dalyvis
vestuliukas


Virgo Miestas : kelme
Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2011-01-15
Age : 35

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyTr. 04 06 2011, 01:21

faniukea rašo:
vestuliukas rašo:
musu Stirnyte dabar apie 3kg sveria po gimdymo Smile nors valgo daug bet sukudus labai yra:) svarbiausia nea svoris suniuko, o meile jam Smile mano Stirnyte budama nescia ir stora vistiek buvo pati graziausia Smile

tai gal turite suniuku pardavimui?Smile
turime Smile dbr yra dvieju savaiciu Smile
Atgal į viršų Go down
gagutee
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gagutee


Aries Miestas : Vilkaviskis- Kaunas
Pranešimų skaičius : 556
Join date : 2011-01-13
Age : 36

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 EmptyTr. 04 06 2011, 02:39

Mes tai net neįsivaizduojam kiek dabar sveriam hhhh hhhh hhhh esame mažieji begemotukai - tai sversim kokius du kilus - čia iš akies dėjau hhhh hhhh hhhh nes valgom tai uh... hhhh hhhh hhhh
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 19 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kiek Jusu augintinis sveria?
Atgal į viršų 
Puslapis 1929Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Kiek trunka pasivaiksciojimas lauke,atvesus orui?
» kiek kartu per para, maitinat savo toicikus?
» jusu toiciko auklejimo patirtis
» Komandos, kurias moka jusu suo. Kokiu budu ismoko

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Sveikata-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions