Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kiek Jusu augintinis sveria?

Go down 
+89
Dipsis12
Paris
Milda
sirsenas
Renatukas
i-ina
ausra.martineniene
snieguole
juozas
deeim
Dainora
Gabija
Notte
Mėta
Mazas
enigmaaa
RŪTABA
dali
Jum
Dianukas
Dzekute
Loretukas147
Mimi_
Wunderbar
paukšte
gerduteaaa123
egluteee
sigituke
Wanessa
rutaiga
kortesa
daivuliukasm
Cakas
Viskis
aida
vestuliukas
Viotinola
Coconut
*Cile*
mante
Oxygen
gagutee
pupa
eglike
Orixe
Nijolė
rituliukas25
Disha
Sima
toiciuke
Bagira22
Angela
Ginta
svetlana
Jurga
Diana
*GUCCI*
Pinkis
TOI
aishkutia
gucci
chansons
TOYOTA
monika
Citrina
Dan25
Muse
Janeta
Ramune777
Bondas
Sciara
pro100egle
mortale
Ortana
ryte
Ernesta
liutas81
Piktozauras
anz1984
Simute17
dziuditele
Laura
banoli
Exit
lašelis
Ogis
simba3
Rinoja
Admin
93 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next
AutoriusPranešimas
mante
Naujokas
Naujokas
mante


Cancer Miestas : mazeikiai
Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2011-03-17
Age : 33

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 06:07

sweiki visi. pries 3 dienas ysigijau mazuti suniuka Smile moteris is kurios pirkau sake kad tai mini rusu toiterjeriukas, paziurekite y jo nuotraukyte ar cia tikrai jis ? kokio svorio man jis gali uzaugti ? rabbit ir ar didelis suo bus ? nes kai jy pirkau tai su tokia nuotaika ir nuojauta kad jis bus mazutis, na ne is tu didziuju sunu, ir kad svoris lygtais sake gali buti nuo 1.5 iki 2 kg, prasau padekit man patarkit kanors, nes internete apie suniuka skaiciau ir pries pirkdama,bet kuo tliau tuo labiau mane baugina tai kad kaip paskaitau cia jum ir iki 5 kg uzauga sunikai affraid baisu man darosi kad ir maniskis gali tapti toks Sad
Atgal į viršų Go down
Oxygen
Dalyvis
Dalyvis
Oxygen


Virgo Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2011-02-20
Age : 42

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 06:17

na meilė šuniukui nepriklauso nuo svorio Suspect prieš įsigyjant šuniuką,reikia pagalvot,ar tu jį mylėsi ir storą ir ploną,ir ligotą ir krečiantį šunybes...meilė kilogramais nematuojama asa visi rizikuojam pirkdami be dokumentų šuniukus,bet kad šunytis dėl kažkokių neatitikimų pasidarytų nebemielas....šito aš nesuprantu gi
Atgal į viršų Go down
mante
Naujokas
Naujokas
mante


Cancer Miestas : mazeikiai
Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2011-03-17
Age : 33

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 06:24

nesupraskite manes klaidingai, sy siuniukas as pamilau tik pamaciusi:) cia mano dziaugmeslis, svajojau toki tureti Razz tik matote man ydomo pakalbei su zmonemis kas augina buten toki padareli , kaip man sake mini rusu toiterjeriuka Smile man isties idomu suzinoti koks jis man gali uzaugti kokio mazdaug dydzio ir svorio
Atgal į viršų Go down
mante
Naujokas
Naujokas
mante


Cancer Miestas : mazeikiai
Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2011-03-17
Age : 33

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 06:25

atsiprasau uz klaidas, mazoji toiterjeriuke kandzioja pirstus Very Happy
Atgal į viršų Go down
mante
Naujokas
Naujokas
mante


Cancer Miestas : mazeikiai
Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2011-03-17
Age : 33

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 06:28

jej kam negaila ir nesuku parasykite man ir y pm. kas auginate rusu toiterjerus..aciu labai jum isanksto
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 14:36

Mante, visos į šį forumą ateina daugiau ar mažiau skaičiusios ar domėjusios apie šios veislės šunelius. Juk tam jis ir įkurtas, kad dalimtumėmės informacija ir patirtimi.Tiesiog versk temelę po temelės, skaityk, gilinkis. O jei kas neaišku- klausk- tau tikrai atsakys thumb
Iš nuotraukos tavo šunelis neturėtų būti didelis. Rusų žaisliukų standartas yra iki 3 kg. Parašyk apie savo brangenybę daugiau- kokio amžiaus, kiek sveria. Visos mes čia dalinamės informacija ir patirtimi. Taip kad- kompą į rankas ir pirmyn. Skaityk, skaityk, skaityk- sužinositikrai daug. taaaaip
Sėkmės tau thum
Atgal į viršų Go down
Oxygen
Dalyvis
Dalyvis
Oxygen


Virgo Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2011-02-20
Age : 42

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 14:51

berods 9 šios temos puslapy yra svorio lentelė Wink
Atgal į viršų Go down
mante
Naujokas
Naujokas
mante


Cancer Miestas : mazeikiai
Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2011-03-17
Age : 33

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 16:44

o si lentele ar tiksliai atitinka ?Smile)
Atgal į viršų Go down
*Cile*
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
*Cile*


Libra Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 335
Join date : 2011-03-10
Age : 38

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 16:50

Maniskei kai buvo 2 menesiukai sverem 500gr,dabar 3,5 menesiuko,vakar sveremes,tai sveriam 800gr;)bet man ji tokia smulkute Rolling Eyes


Paskutinį kartą redagavo miniuke, Kv. 03 17 2011, 20:28. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
*Cile*
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
*Cile*


Libra Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 335
Join date : 2011-03-10
Age : 38

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 16:55

mante rašo:
o si lentele ar tiksliai atitinka ?Smile)
sveikute,maniskei tai beveik atitinka thum
Atgal į viršų Go down
mante
Naujokas
Naujokas
mante


Cancer Miestas : mazeikiai
Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2011-03-17
Age : 33

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 16:55

tai gal ir mano Tinute tokia mazute bus Smile snd meginsim pasvert Smile ziuresim kiek sveria :)Kovo 20d. bus du menesiukai
Atgal į viršų Go down
mante
Naujokas
Naujokas
mante


Cancer Miestas : mazeikiai
Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2011-03-17
Age : 33

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 16:56

miniuke rašo:
mante rašo:
o si lentele ar tiksliai atitinka ?Smile)
sveikute,maniskei tai beveik atitinka thum
na as meginsiu nuo snd irgi sekti lentele Smile))
Atgal į viršų Go down
Orixe
Naujokas
Naujokas
Orixe


Aries Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2011-01-11
Age : 36

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 18:56

sveiki, mano bosas auga kaip ant mieliu! bus, matyt, dinozauru,o geriausiu atveju tai dobermanu Very Happy Very Happy pries daugiau nei savaite sveremes, tai svere ~1450g, jam dabar 5menesiai 11 dienu.
kai buvo 3men.15d. svere apie 800g., 4 menesiu svere 1,2 kg mazdaug.
ar tik man atrodo ar jis auga velniskai greitai? rabbit
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 19:13

Mano Zarutė 4,5 mėnesio svėrė 1,6 kg. Dabar, 8,5mėn. sveriam 2 kg. Svoris nesikeičia jau porą mėnesių. Nemanau, kad Bosiukas augs didelis. Na, gal svers subrendęs truputį virš dvieju kilogramų. Bet juk tai normų norma thumb
Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 19:24

mante rašo:
sweiki visi. pries 3 dienas ysigijau mazuti suniuka Smile moteris is kurios pirkau sake kad tai mini rusu toiterjeriukas, paziurekite y jo nuotraukyte ar cia tikrai jis ? kokio svorio man jis gali uzaugti ? rabbit ir ar didelis suo bus ? nes kai jy pirkau tai su tokia nuotaika ir nuojauta kad jis bus mazutis, na ne is tu didziuju sunu, ir kad svoris lygtais sake gali buti nuo 1.5 iki 2 kg, prasau padekit man patarkit kanors, nes internete apie suniuka skaiciau ir pries pirkdama,bet kuo tliau tuo labiau mane baugina tai kad kaip paskaitau cia jum ir iki 5 kg uzauga sunikai affraid baisu man darosi kad ir maniskis gali tapti toks Sad
Visu pirma miekas tau nepaaiskino, kad MINI rusu toyterjero nera. Yra tik rusu toyterjeras, ju buna smulkesniu arba stambesniu. tas mini siais laikais labai daznas priezodis, kuri pardavejai naudojai kaip apibudinima savo suneliu..
Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 19:26

Orixe rašo:
sveiki, mano bosas auga kaip ant mieliu! bus, matyt, dinozauru,o geriausiu atveju tai dobermanu Very Happy Very Happy pries daugiau nei savaite sveremes, tai svere ~1450g, jam dabar 5menesiai 11 dienu.
kai buvo 3men.15d. svere apie 800g., 4 menesiu svere 1,2 kg mazdaug.
ar tik man atrodo ar jis auga velniskai greitai? rabbit
nejuokaukit Smile jusu sunelis nesveria daug Smile jei db sveria 1450, tai daug nebeturetu augti.. maniskes bent augo iki 6 menesiu, veliau per pora menesiu dasidejo kokie iki 100 gramu Smile
Atgal į viršų Go down
Orixe
Naujokas
Naujokas
Orixe


Aries Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2011-01-11
Age : 36

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 19:34

man tiesiog pasirode kad per daug greitai auga svoris, gal permaitinu... noriu kad mano sunelis but sveikas Smile nuraminot:) bet zinokit auga ant akiu Very Happy
Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 19:50

Orixe rašo:
man tiesiog pasirode kad per daug greitai auga svoris, gal permaitinu... noriu kad mano sunelis but sveikas Smile nuraminot:) bet zinokit auga ant akiu Very Happy
maximum 2 menesius augs Smile gi nevarys po kilograma i menesi Wink
Atgal į viršų Go down
pupa
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
pupa


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 468
Join date : 2011-01-16
Age : 36

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 20:27

mes dbr sveriam 1800g,bet pagal ugi tai lbai nedidele,ant lovos uzsokti negali,o lova tikrai nera superinio aukscio hhhh Pupa atrodo tvirto sudejimo,bet ne auksta Razz
Atgal į viršų Go down
*Cile*
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
*Cile*


Libra Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 335
Join date : 2011-03-10
Age : 38

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 22:06

pupa rašo:
mes dbr sveriam 1800g,bet pagal ugi tai lbai nedidele,ant lovos uzsokti negali,o lova tikrai nera superinio aukscio hhhh Pupa atrodo tvirto sudejimo,bet ne auksta Razz
Sveika pupa, Smile o koks dabar tiksliai jusu amzius?
Atgal į viršų Go down
Oxygen
Dalyvis
Dalyvis
Oxygen


Virgo Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2011-02-20
Age : 42

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 22:14

lyniuotė amžiaus yra hhhh
Atgal į viršų Go down
mante
Naujokas
Naujokas
mante


Cancer Miestas : mazeikiai
Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2011-03-17
Age : 33

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 22:41

na va siandien buvome pas veterinara Smile pasikirpome nagucius Smile pasisvereme Smile mano mazyle tikra storuliuke ačiu sveriam apie 800gramu Smile tai kazi kas musu laukia iki 5 menesiuku Very Happy
Atgal į viršų Go down
mante
Naujokas
Naujokas
mante


Cancer Miestas : mazeikiai
Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2011-03-17
Age : 33

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 22:46

mortale rašo:
mante rašo:
sweiki visi. pries 3 dienas ysigijau mazuti suniuka Smile moteris is kurios pirkau sake kad tai mini rusu toiterjeriukas, paziurekite y jo nuotraukyte ar cia tikrai jis ? kokio svorio man jis gali uzaugti ? rabbit ir ar didelis suo bus ? nes kai jy pirkau tai su tokia nuotaika ir nuojauta kad jis bus mazutis, na ne is tu didziuju sunu, ir kad svoris lygtais sake gali buti nuo 1.5 iki 2 kg, prasau padekit man patarkit kanors, nes internete apie suniuka skaiciau ir pries pirkdama,bet kuo tliau tuo labiau mane baugina tai kad kaip paskaitau cia jum ir iki 5 kg uzauga sunikai affraid baisu man darosi kad ir maniskis gali tapti toks Sad
Visu pirma miekas tau nepaaiskino, kad MINI rusu toyterjero nera. Yra tik rusu toyterjeras, ju buna smulkesniu arba stambesniu. tas mini siais laikais labai daznas priezodis, kuri pardavejai naudojai kaip apibudinima savo suneliu..
Tai vadinasi as turiu paprasta rusu toiterjeriuka ?Smile
Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 23:11

mante rašo:
na va siandien buvome pas veterinara Smile pasikirpome nagucius Smile pasisvereme Smile mano mazyle tikra storuliuke ačiu sveriam apie 800gramu Smile tai kazi kas musu laukia iki 5 menesiuku Very Happy
tai jusu mazyle ir svers apie 2-2,5 manau Smile
Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 EmptyKv. 03 17 2011, 23:12

mante rašo:
mortale rašo:
mante rašo:
sweiki visi. pries 3 dienas ysigijau mazuti suniuka Smile moteris is kurios pirkau sake kad tai mini rusu toiterjeriukas, paziurekite y jo nuotraukyte ar cia tikrai jis ? kokio svorio man jis gali uzaugti ? rabbit ir ar didelis suo bus ? nes kai jy pirkau tai su tokia nuotaika ir nuojauta kad jis bus mazutis, na ne is tu didziuju sunu, ir kad svoris lygtais sake gali buti nuo 1.5 iki 2 kg, prasau padekit man patarkit kanors, nes internete apie suniuka skaiciau ir pries pirkdama,bet kuo tliau tuo labiau mane baugina tai kad kaip paskaitau cia jum ir iki 5 kg uzauga sunikai affraid baisu man darosi kad ir maniskis gali tapti toks Sad
Visu pirma miekas tau nepaaiskino, kad MINI rusu toyterjero nera. Yra tik rusu toyterjeras, ju buna smulkesniu arba stambesniu. tas mini siais laikais labai daznas priezodis, kuri pardavejai naudojai kaip apibudinima savo suneliu..
Tai vadinasi as turiu paprasta rusu toiterjeriuka ?Smile
kaip suprast paprasta? Laughing
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek Jusu augintinis sveria?   Kiek Jusu augintinis sveria? - Page 17 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kiek Jusu augintinis sveria?
Atgal į viršų 
Puslapis 1729Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Kiek trunka pasivaiksciojimas lauke,atvesus orui?
» kiek kartu per para, maitinat savo toicikus?
» jusu toiciko auklejimo patirtis
» Komandos, kurias moka jusu suo. Kokiu budu ismoko

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Sveikata-
Pereiti į:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions